BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka rusza z hitową promocją. Na majówkę 12 piw za darmo
Redakcja BiznesInfo
Redakcja BiznesInfo 22.03.2022 09:12

Biedronka rusza z hitową promocją. Na majówkę 12 piw za darmo

By Henryk Borawski - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=30787724
By Henryk Borawski - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=30787724

Biedronka powraca ze swoją hitową promocją tuż przed rozpoczęciem majówki. Piwosze mają co świętować. Już w czwartek 29 kwietnia klienci będą mogli zakupić piwa w akcji “12+12 gratis”. Choć tegoroczny długi weekend majowy jeszcze odbędzie się w kameralnym gronie, to ta promocja z pewnością umili czas wielu Polakom.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Na czym polega hitowa akcja Biedronki

  • Kiedy zaczyna się promocja

  • Jakie produkty można kupić w akcji “12+12 gratis”

Biedronka odpala niecodziennną promocję na majówkę

Tuż przed startem majówki Biedronka powraca ze swoją wręcz legendarną już promocją “12+12 gratis”. Na klientów czekja wybrane marki piwa, takie jak Beck’s, Captain Jack, Corona, Carlsberg, Desperados, Heineken, Redd’s czy Sommersby. Na czym polega promocja? Kupując 12 sztuk piw butelkowych kolejne 12 butelek otrzymujemy kompletnie za darmo. Aby wziąć udział w akcji, należy spełniać tylko jeden warunek. Klienci muszą posiadać aktywną kartę Moja Biedronka.

Jak informuje Biedronka, kupując 24 butelki wybranych piw naliczony zostanie rabat o wartości 12 najtańszych butelek. Jeżeli piwa kosztują tyle samo, to rabat obejmie po prostu 12 z nich. Zniżka będzie rozłożona proporcjonalnie na wszystkie zakupione piwa w tej specjalnej ofercie. Warto podkreślić, że piwa objęte promocją można mieszać dowolnie, wedle uznania. To oznacza, że możemy wziąć np. 3 butelki jednej marki, 5 innej itd.

W Biedronce dla każdego coś dobrego

Marta Walkiewicz, kupiec w sieci Biedronka, odpowiedzialna za ofertę piwa podkreśla, że z promocji mogą korzystać piwosze o odmiennych gustach. Zadbano zarówno o fanów klasycznych piw lagerowych, jak i miłośników piw smakowych. Co więcej, znajdzie się też coś dla kierowców - oferta Biedronki zawiera wiele piw bezalkoholowych, np. marek Desperados, Heineken, Carlsberg i Sommersby.

Przedstawicielka sieci dodaje, że Biedronka stawia na różnorodność i tym razem dołączono do promocji również piwa pochodzące z importu, tj. Beck’s i Corona. Zniżka dotyczy butelek o różnych pojemnościach - 0,33l, 0,5l i 0,58l. Dzięki temu każdy - nie tylko miłośnicy piwa - znajdzie coś dla siebie. 

Kto pierwszy, ten lepszy?

Warto podkreślić, że z promocyjnej oferty będzie można skorzystać tylko raz. Specjalna oferta obowiązuje w godzinach otwarcia placówek sieci Biedronka od czwartku 29 kwietnia 2021 r. do piątku 30 kwietnia 2021 r. do godz. 2.00 w nocy bądź do wyczerpania zapasów. 

Biedronka przypomina klientom, że specjalnie przed majówką wydłużyła godziny pracy swoich sklepów. Od wtorku 27 kwietnia do piątku 30 kwietnia ponad 2200 placówek sieci będzie otwartych do godz. 23.00 lub dłużej. Co więcej - ponad 100 placówek będzie działać w trybie całodobowym.

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz interesujące zdjęcia lub filmik? Podziel się z nami wysyłając na [email protected]

Tagi: Biedronka
Polecane