BiznesINFO.pl
Iberion

Biznes info

Biedronka przywiezie produkty na samą plażę. W te wakacje sieć zaskoczy Polaków

21 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Kasper Starużyk

Biedronka tego lata ruszy ze specjalnym projektem realizowanym wspólnie z Glovo, dzięki któremu do plażowiczów mają trafić produkty w 15 minut od zamówienia. To jednak nie jest jedyny pomysł Biedronki na zwiększenie sprzedaży w najbliższym sezonie wakacyjnym.

Wszystko wskazuje na to, że już tego lata na wielu bałtyckich plażach możemy nie usłyszeć charakterystycznych rymowanek "ani wódka, ani wino nie zastąpią lodów bambino". Gorąca kukurydza i cieplutki bób będą również miały solidną konkurencję w postaci Biedronki, która wspólnie z Glovo wpadła na pomysł jak zaspokoić apetyty plażowiczów.

Biedronka rusza na plaże

Urlopowicze, którzy będą smażyć się na trójmiejskich plażach w Jelitkowie i Brzeźnie i posiadający aplikację Glovo, dzięki usłudze BIEK mają mieć możliwość zamówienia produktów ze sklepów Biedronki bezpośrednio pod swój parawan. Dostawa ma być zrealizowana w 15 minut, pisze money.pl.

Dodatkowo 4 nadmorskie Biedronki (w Mielnie, Ustroniu Morskim, Dźwirzynie i Dziwnowie) mają mieć dodatkowe zewnętrzne warzywniaki, gdzie klienci będą mieli możliwość zaopatrzenia się świeże produkty bez konieczności wchodzenia do hal sklepowych. Usługa ma być dostępna od 1 lipca do 31 sierpnia.

Wypoczywający w Łebie również mają szansę na łatwiejsze zrobienie zakupów w Biedronce. Od 27 czerwca do 22 sierpnia z miasta będzie kursował specjalny autobus, który za złotówkę dowiezie klientów do sklepu położonego na peryferiach miasta.

Zmienione godziny otwarcia

Dodatkowym ułatwieniem dla kupujących ma być całodobowe funkcjonowanie 11 nadmorskich sklepów (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) w Ustce, Darłowie, Łebie, Dziwnowie, Rewalu, Kołobrzegu, Mielnie i Świnoujściu.

W Polskę mają również ruszyć specjalne ciężarówki, które zatrzymają się w mniejszych miejscowościach. Klienci będą mogli zaopatrzyć się w nich w towar z obniżoną ceną.

Tagi:

BiedronkaMorze Bałtyckie

Kasper StarużykAutor

Redaktor naczelny Biznesinfo. Wcześniej w Bankier.pl, gdzie zajmował się wyszukiwaniem najciekawszych informacji gospodarczych z Polski i świata. Dziennikarską pasję odkrył na festiwalu reklamowym Golden Drum w Słowenii. Absolwent ekonomii na wydziale prawa, administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i międzynarodowych stosunków gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także copywritingu w Szkole Mistrzów Reklamy. Miłośnik historii Hanzy i Morza Bałtyckiego.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kasper.staruzyk@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Handel

Rodzinny sklep zamyka się po 33 latach działalności

Czytaj więcej >

Handel

Kontrolowane zakupy urzędników fiskusa. Jeśli prowadzisz biznes, lepiej uważaj

Czytaj więcej >
Uścisk dłoni, biznes, praca

Handel

Badanie "Zakupy firmowe". Przedsiębiorcy obawiają się opóźnień w płatnościach

Czytaj więcej >

Handel

Znane sieci handlowe pod lupą UOKiK. Grożą im bardzo wysokie kary

Czytaj więcej >

Handel

Rekordowy wzrost sprzedaży w Biedronce. Sieć odnotowała sprzedaż na poziomie 17,58 mld euro

Czytaj więcej >
Już nie zrobisz zakupów w sklepach pod szyldem Mila

Handel

Czesi robią zakupy w Polsce. W koszyku m.in. papierosy

Czytaj więcej >