Biedronka dowozi w niedziele
Wikipedia/Henryk Borawski
Autor Maria Glinka - 8 Maja 2020

Biedronka sprzedawać będzie też w niedziele. Sieciówka znalazła sposób, zaczyna 10 maja

Biedronka umożliwi klientom dostęp do produktów w każdą, nawet objętą zakazem handlu, niedzielę. Wszystko dzięki rozszerzeniu współpracy z firmą kurierską Glovo. Już od 10 maja zamówienia na produkty można składać przez siedem dni w tygodniu w 16 miastach Polski.

Biedronka z dowozem do domu przez cały tydzień

Biedronka wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, którzy w dobie pandemii coraz częściej wybierają zakupy z dowozem. Dlatego też sieć handlowa postanowiła zaktualizować strategię działania i rozszerzyć możliwość składania zamówień przez aplikację o Glovo o kolejne dni i kolejne miejsca.

RMF: Bez kolejnego luzowania obostrzeń. W Kancelarii Premiera podjęto ważną decyzjęRMF: Bez kolejnego luzowania obostrzeń. W Kancelarii Premiera podjęto ważną decyzjęCzytaj dalej

Nowością jest możliwość zamówienia artykułów z Biedronki przez siedem dni w tygodniu. Dotyczy to także tych niedziel, które są objęte zakazem handlu. Usługa dowozu produktów przez Glovo jest poza tym dostępna już w 16 miastach: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Płocku, Rzeszowie, Bydgoszczy, Toruniu, Olsztynie i Lublinie – podaje Business Insider Polska.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd szykuje nowy podatek. Dotknąć on może bardzo wielu Polaków
2. Pilne doniesienia ze Śląska. Zawalił się budynek kopalni Mysłowice, strażacy nie mogą wejść do środka

Współpraca Biedronki i Glovo

Glovo to hiszpańska firma, która świadczy usługi kurierskie, polegające na odbiorze, zamówieniu i dostawie produktów do klienta. Została założona w 2015 r., ale na polskim rynku działa od jesieni 2019 r. Wtedy to właśnie rozpoczęła współpracę z popularnym dyskontem – Biedronką.

O tym, że połączenie sił było dobrą decyzją świadczy fakt, że coraz więcej mieszkańców dużych miast decyduje się na korzystanie z aplikacji Glovo. Najwięcej transakcji dokonują Warszawiacy. Na drugim miejscu znaleźli się mieszkańcy Wrocławia, a na trzecim Krakowa. Klienci składają zamówienia głównie między 11:00 a 14:00, choć zgłoszenia są przyjmowane od 10:00 do 23:00. Czas trwania dostawy to godzina zegarowa. Dostarczenie zamówienia może się jednak nieznacznie wydłużyć w zależności od pory dnia czy lokalizacji.

Jeszcze tylko 12 dni. Potem co 3 dorosły Polak będzie musiał się dostosować, już przesądzoneJeszcze tylko 12 dni. Potem co 3 dorosły Polak będzie musiał się dostosować, już przesądzoneCzytaj dalej

Klienci Biedronki mają bardzo szeroki wybór produktów – w asortymencie znajduje się ok. 1,5 tys. artykułów spożywczych i kosmetycznych. Najczęściej zamawianymi produktami przez aplikację są banany, filety z piersi kurczaka i pomidory malinowe.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kandydat na prezydenta Polski został zatrzymany przez policję
  2. Koronawirus we Włoszech. Padły nowe rekordy dotyczące epidem
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Potężne trzęsienie ziemi. Służby: "Najsilniejsze, jakie przeżyłem". Zaskakująca wiadomość ze świata
ZUS będzie prześwietlał przedsiębiorców. Szuka tych, którzy nielegalnie pobrali postojoweZUS będzie prześwietlał przedsiębiorców. Szuka tych, którzy nielegalnie pobrali postojoweCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News