Bank Millenium godziny pracy
Obraz Królestwo_Nauki z Pixabay
Autor Konrad Karpiuk - 10 Listopada 2020

Klienci wielkiego banku mogą odbić się teraz od drzwi. Zmiana godzin otwarcia oddziałów

Bank Millenium podał informacje swoim klientom o zmianie godzin otwarcia oddziałów. Lepiej to przeczytać, jeśli planowałeś wybrać się osobiście do placówki.

Bank Millenium skraca godziny pracy

Bank Millenium zdecydował się na zmiany godzin pracy w związku z sytuacją epidemiczną. Zachęca się do korzystania z bankowości internetowej, ale mimo wszystko placówki zostaną otwarte, znacznie zmienią się jednak godziny ich funkcjonowania.

- Większość placówek Banku Millennium jest otwarta. Jednak w związku ze wzmożoną ochroną przed zachorowaniami na choroby zakaźne niektóre placówki mogą funkcjonować inaczej niż zwykle. Przed wizytą sprawdź, czy placówka, do której chcesz się udać jest otwarta - informuje bank na stronie internetowej.

Oskarżany w aferze pedofilskiej kard. Gulbinowicz trafił do szpitala. Jego stan jest poważnyOskarżany w aferze pedofilskiej kard. Gulbinowicz trafił do szpitala. Jego stan jest poważnyCzytaj dalej

W komunikacie Banku Millenium można przeczytać również informacje, że większość transakcji można wykonać bez wychodzenia z domu. Ponadto usługi bankowości internetowej i mobilnej są dostępne przez 24 godziny na dobę. Zachęca się także do płacenia zbliżeniowo, czy kartą w sklepach.

DZISIAJ GRZEJE:

1. Narodowa kwarantanna tuż tuż. Znamy już możliwą datę lockdownu
2. Kupił cukierki w Biedronce. Kiedy je rozpakował zobaczył okropny widok, który odbiera apetyt
3. 500 plus do przemeblowania, rząd zaplanował zmiany. Znamy już szczegóły

Bank Pekao także skrócił godziny otwarcia

Podobną decyzję do Banku Millenium podjął Bank Pekao. Najważniejszą zmianą jest skrócenie czasu pracy oddziałów, do 6 godzin dziennie. Jak poinformowano w komunikacie prasowym banku, placówki będą pracować w skróconym czasie od 30 października.

Szczegółowe informacje na temat godzin pracy banku można znaleźć na stronie internetowej. Jak jednak wskazuje portal bankier.pl, większość punktów otwarta jest w godzinach 9:30 - 15.30, 10:00 - 16:00 oraz 11:00 - 17:00.

Główny doradca premiera nie pozostawia złudzeń: Musimy zamknąć cały krajGłówny doradca premiera nie pozostawia złudzeń: Musimy zamknąć cały krajCzytaj dalej

Jednocześnie warto pamiętać, że choć godziny dla seniorów funkcjonują prawnie tylko w sklepach, to niektóre banki, w tym Pekao zdecydowało się na podobne działanie w swoich placówkach. W godzinach 10:00 - 12:00 seniorzy będą mieli pierwszeństwo obsługi (choć inni klienci również będą obsługiwani).

ING Bank Śląski nie jest wyjątkiem

Nie tylko Bank Millenium i Pekao, ale również ING Śląski z powodu pandemii COVID-19 poinformował klientów o zmianach godzin pracy. Skrócenie czasu działania punktów obejmie zarówno samodzielne placówki, jak i te znajdujące się w galeriach handlowych.

Od dziś możesz składać wnioski o dodatkowe pieniądze. Wyczekiwany zasiłek wracaOd dziś możesz składać wnioski o dodatkowe pieniądze. Wyczekiwany zasiłek wracaCzytaj dalej

Poza galeriami handlowymi, punkty Banku ING Śląskiego będą otwarte pomiędzy godziną 10:00, a 15:00. Z kolei w galeriach handlowych placówki mogą funkcjonować teraz krócej niż godziny otwarcia galerii.

Nowe godziny otwarcia Banku ING trwają już niemal miesiąc, bo wprowadzono je 19 października. Dlatego przed wizytą w danej placówce zaleca się sprawdzenie na stronie internetowej godzin funkcjonowania.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Porażająca wizja. Jasnowidz Jackowski widzi wojsko na ulicach, czy wejdzie do Warszawy?
  3. Jak będzie wyglądało Boże Narodzenie i Sylwester? Premier Morawiecki rozwiewa wszelkie wątpliwości
  4. W sobotę zamknęli część gospodarki, w niedzielę chcą sprawę odkręcać. Jest pomysł na otwarcie sklepów
  5. Niemcy handlują nim na potęgę. Gaz pieprzowy sprzedają nawet Somalii
  6. Odkrycie sprzed tysięcy lat na Śląsku. Ostatni tego typu skarb, powstał jeszcze przed Chrystusem
  7. Majątek Roberta i Anny Lewandowskich został ujawniony. Kosmiczne pieniądze, kwota rzuca na ziemię
  8. Masz ochotę na małe co nieco? Za mniej niż 5 zł zrobisz przepyszny i zdrowy deser bez cukru, przepis jest banalnie prosty
Niemcy chcą się sądzić z Polską Grupą Lotniczą. Sprawa dotyczy ponad 200 mln złotychNiemcy chcą się sądzić z Polską Grupą Lotniczą. Sprawa dotyczy ponad 200 mln złotychCzytaj dalej

KONIECZNIE OBEJRZYJ:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News