Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > 18-latek z Kalifornii wygrał gigantyczną kwotę. Zdrapkę dostał od babci
Olgierd Maletka
Olgierd Maletka 18.04.2023 12:01

18-latek z Kalifornii wygrał gigantyczną kwotę. Zdrapkę dostał od babci

Pieniądze dolary
EAST NEWS

„Business Insider” informuje o 18-latku, który wygrał 1 mln dol. na loterii. Zdrapkę dostał w prezencie urodzinowym od babci. 

Ogromna wygrana

„Business Insider” opisał historię 18-latka z Kalifornii, który wygrał 1 mln dol. Kaleb Heng powiedział, że babcia chciała mu zrobić niespodziankę i kupiła zdrapkę "The Perfect Gift" w Oasis Market w Turlock w Kalifornii. 

Jechał na ryby

Babcia kupiła mu zdrapkę, żeby dzień po 18-tych urodzinach mógł po raz pierwszy legalnie zagrać na loterii. Heng tłumaczył, że o wygranej dowiedział się po drodze na ryby.  "Mama wiozła mnie na ryby, a po drodze zdrapałem zdrapkę. Musieliśmy się zatrzymać. To był 1 mln dol., a ja nawet nie miałem jeszcze dowodu osobistego!” - mówił w rozmowie z przedstawicielami loterii stanowej. 

Musi wyrobić dowód osobisty

Serwis podaje, że Heng będzie musiał wyrobić sobie dowód osobisty, żeby móc odebrać nagrodę. 18-latek powiedział, że już wie, na co przeznaczy pieniądze. Zdradził, że planuje wykorzystać swoją wygraną, aby opłacić studia i wymienić meble w domu rodzinnym. 

ZUS przeleje 550 złotych na konto. Potrzebny jeden wniosek.

Mężczyzna wygrał prawie 19.5 mln zł

Na początku kwietnia mieszkaniec Bielan Wrocławskich wygrał 19 439 769,80 zł. Szczęśliwy kupon został zakupiony w Żabce, czytamy na stronie tuwroclaw.com. 

Tagi: loteria USA