Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Wyniki Eurojackpot z 5 kwietnia 2024. Aż 320 milionów do wygrania
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 06.04.2024 12:56

Wyniki Eurojackpot z 5 kwietnia 2024. Aż 320 milionów do wygrania

eurojackpot
Fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

W ostatnim losowaniu Eurojackpot, które miało miejsce 5 kwietnia 2024 roku, nie padła główna wygrana, ale nadal istnieją szanse na zgarnięcie ogromnej sumy pieniędzy. Sprawdź, jakie liczby zostały wylosowane i jakie są najnowsze prognozy na kumulację.

Zasady gry i losowania

Eurojackpot to popularna gra liczbowa, która przyciąga graczy z różnych krajów Europy. Od momentu jej wprowadzenia w marcu 2012 roku, gra zyskała ogromną popularność. Losowania odbywają się regularnie we wtorki i piątki, oferując uczestnikom szansę na wygraną ogromnych nagród pieniężnych. Opłata za zakład wynosi 12,50 zł, a gracze typują 5 z 50 liczb oraz 2 z 12 liczb, mając nadzieję na trafienie wygrywającej kombinacji.

Padła główna wygrana w Lotto. Wiemy gdzie i ile pieniędzy dostanie szczęśliwiec Poczta Polska wprowadziła nową usługę. Zyskała ogromną popularność

Wyniki ostatniego losowania

W ostatnim piątkowym losowaniu Eurojackpot z 5 kwietnia 2024 roku padły następujące liczby: 5, 8, 16, 30, 37, oraz dodatkowo 1 i 10. Mimo że główna wygrana pozostała niewygrana, pojawiły się szczęśliwcy zdobywający wygrane drugiego i trzeciego stopnia. W Polsce odnotowano najwyższą wygraną trzeciego stopnia w wysokości ponad miliona złotych.

ZOBACZ TAKŻE: USA. Samotna matka wygrała na loterii 12 milionów. Kupon wyrzuciła do kosza

Szansa na wielką fortunę

Kumulacja w loterii Eurojackpot wzrosła do olbrzymiej sumy 320 milionów złotych. Pomimo braku głównej wygranej, nadal istnieje możliwość zdobycia ogromnej fortuny w kolejnych losowaniach. Gra Eurojackpot przyciąga uwagę graczy z całej Europy, oferując szanse na wygranie znacznych kwot pieniędzy.