Wesele przy zamkniętych oknach. Wszystko odbyło się w pełnej tajemnicy.
pixabay, elkimmelito
Autor Kamila Jeziorska - 25 Października 2020

Nie mogli po prostu wytrzymać, żeby zrobić wesele pozabijali okna. Zabawa mogła się skończyć tylko w jeden sposób

Wesele w dobie pandemii koronawirusa jest praktycznie niemożliwe do zorganizowania. Postanowiła ominąć to jedna para, która nie wytrzymała i zorganizowała wesele przy zasłoniętych oknach. Jaki był finał wesela przeprowadzonego w pełnej tajemnicy?

Wesele w dobie pandemii

Wesele w dobie pandemii jest praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Przyszłe pary młode zmuszone są do odwoływania swoich planów ze względu na pojawiające się kolejne obostrzenia. Jak się okazuje, nie brakuje takich, którzy próbują ominąć przepisy.

W lato do mediów przedostawały się informacje dotyczące tego, że pary młode, aby ugościć pierwotnie planowaną liczbę gości decydowały się na wynajęcie dwóch sal weselnych i zorganizować swoje przyjęcie w formie dwóch osobnych zabaw. Obecnie nawet to jest niemożliwe, a para biorąca ślub w Londynie zdecydowała się na inny sposób ominięcia brytyjskich nakazów.

Dodatkowe pieniądze dla ogromnej grupy Polaków. Potwierdził sam ministerDodatkowe pieniądze dla ogromnej grupy Polaków. Potwierdził sam ministerCzytaj dalej

Brytyjska para młoda postanowiła zorganizować wesele przy zamkniętych i zasłoniętych oknach. Weselem zainteresowali się sąsiedzi, którzy byli przekonani o tym, że do budynku przy ulicy Old Kent Road w południowo-wschodnim Londynie ktoś próbuje się włamać.

Na miejsce przyjechali funkcjonariusze policji i zastali 250 biesiadników weselnych, czyli ponad 16 razy więcej niż zezwalają tamtejsze przepisy, podaje Polsat News. Na domiar złego sprytni organizatorzy postanowili zastosować kamuflaż w postaci zasłoniętych okien po to, aby nic nie było widać.

DZISIAJ GRZEJE:

1. Kiedy 14. emerytura? Znany jest już termin i propozycje kwot, jednak niektórzy emeryci zostaną z niczym
2. "Zaraz przeczytam, że jestem podły i zazdrosny". Jarosław Jakimowicz zupełnie niespodziewanie zaatakował kolegę
3. Nie dostaniesz się do lekarza na NFZ? Jest pomysł, żebyś miał zrefundowaną wizytę w prywatnym gabinecie

Nieprawdopodobne, jeszcze nigdy wcześniej tak nie było. Pieniądze z lokat znikają w zastraszającym tempieNieprawdopodobne, jeszcze nigdy wcześniej tak nie było. Pieniądze z lokat znikają w zastraszającym tempieCzytaj dalej

Wesele w pełnej konspiracji

- To zdarzenie było rażącym naruszeniem przepisów i mogło być wylęgarnią wirusa, cytuje słowa nadinspektora Nicky'ego Arrowsmitha z londyńskiej policji Polsat News. Jaka kara spotkała weselników?

Wesele ostatecznie zostało zakończone przez funkcjonariuszy, a biesiadnicy musieli udać się do swoich domów. Według informacji organizatorzy zostali ukarani mandatami (przypomnijmy, że w Wielkiej Brytanii kara za złamanie przepisów wynosi 10 tys. funtów), natomiast o pozostałych konsekwencjach zdecyduje brytyjski sąd.

Już nie tylko Czechy. Polki mają znacznie więcej opcji na aborcję poza granicami naszego krajuJuż nie tylko Czechy. Polki mają znacznie więcej opcji na aborcję poza granicami naszego krajuCzytaj dalej

- Grzywna to nie jest prezent ślubny, który para młoda chciałaby dostać, ale za tak rażące naruszenie przepisów było to absolutnie konieczne, mówi nadinspektor. Na weselu nie były przestrzegane jakiekolwiek zasady reżimu sanitarnego.

Niestety, ale jak się okazuje, nie jest to pierwsze wesele przerwane przez policjantów. Policjanci zakończyli podobną biesiadę w Southall w zachodnim Londynie, gdzie bawiło się ponad 100 gości. Goście także otrzymali 10 tys. kary.

Nowa odsłona tarczy coraz bliżej. Pieniądze na kontach Polaków już w listopadzieNowa odsłona tarczy coraz bliżej. Pieniądze na kontach Polaków już w listopadzieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Jurek Owsiak zakażony koronawirusem. "Apeluję: dbajcie o siebie"
  3. Mocne słowa ratowniczki do wszystkich osób nie noszących maseczek."Taki jesteś bohaterski? To zapraszam na SOR"
  4. WHO z ważnym oświadczeniem. Dotyczy szczepionki
  5. Polskie prawo surowsze od tego w Iranie czy Arabii Saudyjskiej. Państwa wyznaniowe bardziej liberalne ws. aborcji
  6. Lidl wprowadza nietypowe udogodnienia. W sklepach skorzystać można teraz z nowych rozwiązań
  7. Tragedia z samego rana. Tajemnicza śmierć 35-letniego gwiazdora, pozostawił rodzinę, "jesteśmy w żałobie"
  8. Mikstura z ogórków kiszonych i czosnku ma piorunujące działanie. Przykra dolegliwość znika w klika chwil
Każdy błąd będzie oznaczał karę w wysokości 500 zł. Grożą Ci także inne sankcjeKażdy błąd będzie oznaczał karę w wysokości 500 zł. Grożą Ci także inne sankcjeCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News