Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > W Biedronce już się zaczęło. Z tej oferty skorzystasz tylko dzisiaj
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 31.05.2024 10:47

W Biedronce już się zaczęło. Z tej oferty skorzystasz tylko dzisiaj

Biedronka
Fot. redakcja serwisu

Wyjątkowe przeceny dla klientów Biedronki już wystartowały. Mnóstwo produktów kupimy w super cenach, niektóre aż 50% taniej. Za inne zapłacimy tylko złotówkę. Trzeba się jednak spieszyć.

Tylko teraz w Biedronce

W piątek, 31 maja, w sklepach sieci Biedronka ruszyły kuszące obniżki cen. Taniej kupimy m.in. mleko UHT, 3,2%, tylko 1,79 zł za litr z kartą Moja Biedronka, albo świeży filet z piersi kurczaka w ofercie 1+1 gratis! Za darmo otrzymamy również 3 kostki masła Ekstra Polskie, przy zakupie 3 sztuk. Niskich cen w Biedronce znajdziemy dużo więcej, czasu jest jednak niewiele — wiele ofert dostępnych jest tylko do soboty, 1 czerwca, a jeszcze inne: tylko dzisiaj! Po co warto jak najszybciej wybrać się na zakupy?
 

Ważny komunikat ZUS do kobiet. Chodzi o ich emerytury

Super ceny i wielkie oszczędności

Tylko dzisiaj klienci Biedronki mogą skorzystać z niezwykle atrakcyjnej oferty na kawę MK Cafe Premium. Przy zakupie jednego opakowania, drugie otrzymasz w prezencie! To tylko 8,50 zł za opakowanie przy zakupie dwóch sztuk. Polityka wielosztuków opłaci się nam także w przypadku cukru — przy zakupie 5 sztuk, za 1 kg zapłacimy jedynie 2,59 zł. To aż 42% mniej! Jeszcze taniej, bo z przeceną o aż 78%, kupimy ketchup Kotlin, za który zapłacimy tylko 3,99 zł za sztukę przy zakupie dwóch, a kupując sosy Madero w pakiecie, drugi kupimy już za 1 zł! Warto rzucić okiem także na szeroki wybór słodyczy Milka, Kinder i Haribo.

Ta oferta jeszcze poczeka

Nie wszystkie przeceny uciekną klientom, którzy do jutra nie wybiorą się do sklepów. Wiele ofert Biedronki zaczeka aż do środy, 5 czerwca. Wśród nich — mnóstwo produktów idealnych na grilla, w tym kiełbasa brocka Sokołów, aż 30% taniej, za jedyne 22,90 zł albo kaszanka gryczana Czas Na Grill, tylko 6,99 zł za 500 g. Do tego chipsy Pringles kupimy w wyjątkowej cenie 7,99 zł za opakowanie, a za tackę z przekąskami TOP zapłacimy jedynie 12, 99 zł. Biedronka przygotowała także niskie ceny dla fanów słodkich przekąsek. Do środy taniej kupimy m.in. sernik zebra Wedel, ciasto ze śliwkami czy Maxi Ciacho, zgodnie z zasadą: dla każdego coś dobrego!

źródło: biedronka.pl