Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > W Biedronce już się zaczęło. Wyjątkowa oferta na Dzień Dziecka, do sklepów ustawią się kolejki
Marcin Śliwa
Marcin Śliwa 30.05.2024 12:17

W Biedronce już się zaczęło. Wyjątkowa oferta na Dzień Dziecka, do sklepów ustawią się kolejki

biedronka
fot. materiały własne

Sieć dyskontów Biedronka kusi klientów promocjami na zabawki i inne produkty, które mogą zainteresować najmłodszych. Obniżki cen dotknęły między innymi resoraki, modele, gry planszowe czy akcesoria komputerowe. Wszystko to z okazji wypadającego w sobotę Dnia Dziecka. 

Dla każdego coś

Sieć sklepów portugalskiego właściciela reklamuje się specjalnymi promocjami, które wprowadziła z okazji nadchodzącego 1 czerwca, czyli powszechnie wyczekiwanego przez najmłodszych mieszkańców kraju nad Wisłą Dnia Dziecka. Promocje obejmują między innymi gry planszowe i zręcznościowe. Wszelkie planszówki mają tę samą cenę, która wynosi 79,90 zł. Taniej, bo za 39,99 zł można dostać różnego rodzaju puzzle, podzielone na zróżnicowane stopnie skomplikowania. Znikopis z magnetycznym długopisem można kupić już za 29,99 zł. Dla młodych miłośników muzyki sklep przygotował zestaw w postaci keyboardu oraz stojaka na nuty w sumie za 119 zł. 

Wydał 1,50 zł na los w Mini Lotto i zgarnął fortunę. Będzie się musiał jednak podzielić

Resoraki i maszyny

Dla młodych miłośników motoryzacji Biedronka przygotowała zestawy resoraków marki Hot Wheels, po 14,99 zł. Nieco większe modele pojazdów można kupić za 44,90 zł. Dla dzieci, które interesują innego typu atrakcje, dyskont ma w ofercie na przykład zabawkową maszynę do szycia marki Łucznik. Koszt takiej zabawki to 249 zł. 

Dla młodych graczy

Dla dzieci, których od materialnych zabawek bardziej interesują światy wirtualne, w ofercie przygotowano akcesoria komputerowe na każdą kieszeń. Myszkę z sześcioma przyciskami lub podświetlaną klawiaturę można kupić już za 34,99 zł. Nauszne słuchawki z mikrofonem, które przydadzą się do sesji online z przyjaciółmi kosztują natomiast 49,99 zł. 

 

 

Źródło: se.pl