Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > TikTokerki pokazały jak radzą sobie z telemarketerami. Nagranie stało się hitem
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 20.11.2023 22:23

TikTokerki pokazały jak radzą sobie z telemarketerami. Nagranie stało się hitem

telefon
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Pewne TikTokerki wrzuciły do sieci nagranie, na którym pokazały jak sobie radzą z “upierdliwymi telemarketerami”. Spora część internautów była tym oburzona, a w komentarzach zawrzało.

TikTokerki rozprawiają się z telemarketerami

Kasia i Agata to TikTokerki, które prowadzą konto @siostry_wesolowskie. W mediach społecznościowych udostępniają nagrania, na których pokazują zakupy, różne przepisy, ale także wrzucają zabawne treści. Ostatnio wrzuciły na swoje profile wideo, które zrobiło w sieci furorę i wywołało burzę w komentarzach.

Znamy sobotnie wyniki Lotto. 52 osoby w Polsce wygrały duże sumy pieniędzy

Nagranie stało się hitem w sieci

Na krótkim nagraniu, które pojawiło się w mediach społecznościowych Kasi i Agaty, możemy zobaczyć dzwoniący telefon. Kontakt, który wyświetla się na ekranie to “Fotowoltaika nie odbierać”.

Kobieta jednak akceptuje połączenie, a po chwili zakrywa urządzenie dużym garnkiem i zaczyna okładać go metalową łyżką kuchenną. - Sposób na upierdliwego telemarketera - podpisano filmik.

W komentarzach zawrzało

Nagranie rozbawiło kilka osób, które pisały w komentarzach, że sposób jest genialny i chętnie go wykorzystają. Jednak spora część komentujących była oburzona zachowaniem przedstawionym na wideo. Co ciekawe, część internautów podzieliła się swoimi trikami na skuteczne zbywanie telemarketerów.

- Mój mąż zawsze pyta się, czy to oferta dla pełnoletnich, bo on ma 17 lat. Skuteczne, polecam; - A wystarczy nie odebrać lub podziękować i poprosić o wykreślenie albo zablokować numer. Tak wiele jest sposobów na cywilizowane zachowanie. Ech... - czytamy w komentarzach. 

Tagi: Praca