Pieniądze ważniejsze od ludzkiego życia. Przekonała się o tym pewna ekspedientka.
policja.pl
Autor Kamila Jeziorska - 23 Grudnia 2020

Pobili ekspedientkę i ukradli pieniądze. Policja opublikowała zdjęcia i apeluje o pomoc [ZDJĘCIA]

Pieniądze są ważniejsze od życia ludzkiego? Jak się okazuje, dla wielu złodziejaszków owszem, a przekonała się o tym pewna ekspedientka, która ledwo uszła z życiem. Policja publikuje wizerunek sprawców i prosi o pomoc w szukaniu kryminalistów.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Co stało się ekspedientce,
  • W jaki sposób przestępcy dokonali rozboju,
  • Więcej szczegółów na temat sprawy.

Zaatakowali ekspedientkę w sklepie. Potem jeszcze zabrali pieniądze

Pieniądze w okresie przedświątecznym nabierają fundamentalnego znaczenia, dlatego nie brakuje oszustów wyłudzających pieniądze, ale także złodziei, którzy bardzo często stawiają je ponad życiem ludzkim. Skutki kradzieży potrafią być bardzo dotkliwe, ale nie zawsze rabunek kończy się tak dramatyczną sytuacją.

Przekonała się o tym pewna 50-letnia kobieta pracująca jako ekspedientka w małym sklepie w Psarach przy ul. Wiejskiej. W minioną niedzielę, 20 grudnia ok. godz. 23:05 doszło w sklepie do brutalnego rozboju, a kobieta ledwo uszła z życiem.

Policja na swojej stronie informuje, że mężczyźni wtargnęli do sklepu i brutalnie pobili kobietę. Co więcej, dwójka mężczyzn ukradła pieniądze znajdujące się w kasetce i oddaliła w nieznanym kierunku.

Kobieta trafiła do szpitala w bardzo ciężkim stanie, była nieprzytomna. Na razie policja nie informuje o tym, jakie obrażenia odniosła kobieta.

Trump się doczekał, ujawniono pierwsze oszustwo wyborcze. Na którym skorzystałTrump się doczekał, ujawniono pierwsze oszustwo wyborcze. Na którym skorzystałCzytaj dalej

- Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców rozboju, prosimy o niezwłoczny kontakt z będzińskimi policjantami tel. (32) 36 80 266, (32) 36 80 255 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej dyzurny@bedzin.ka.policja.gov.pl a także anonimowo za pomocą formularza "POWIADOM NAS" zamieszczonego stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie - apeluje policja.

- Będzińscy policjanci proszą także o kontakt osoby, które podróżowały ulicą Wiejską w Psarach w dniu 20 grudnia br. około godziny 23:00, a posiadają w samochodach video-rejestratory jazdy które zarejestrowały przechodzących ulicą dwóch młodych mężczyzn - dodają funkcjonariusze. Policja zamieściła na swojej stronie internetowej także nagranie z miejsca zdarzenia.

śląska policja napad pieniądze

śląska policja napad pieniądze 1

fot. Policja Śląska

Ty także uważaj na swoje pieniądze

Niestety, ale w okresie przedświątecznym coraz częściej dochodzi do kradzieży pieniędzy. Zagrożenie czeka nas jednak nie tylko na ulicy. Coraz częściej także w sieci padamy ofiarami krętaczy gotowych posiąść nasze pieniądze.

Co smutne, wciąż realnym problemem są także wyjątkowo bezecne napaści na seniorów. Przypomnijmy historię 67-letniej kobiety, która została napadnięta w drodze powrotnej z pracy. Napastnik popchnął ją, a ta uderzyła głową o próg schodów. Agresor zabrał jej torebkę, w której nie było pieniędzy, a najcenniejszą rzeczą okazała się sztuczna szczęka.

Artykuły polecane przez redakcję BiznesInfo:

  1. W Wigilię możesz mieć nieproszonego gościa. Ale zamiast nakrycia lepiej przygotuj portfel
  2. Nagła decyzja Biedronki. Godziny pracy sklepów do pilnej zmiany
  3. Zapytaliśmy Ministerstwa, co z "czternastką". Nie wszyscy emeryci się ucieszą

KONIECZNIE OBEJRZYJ:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News