Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Nowa pożyczka konsolidacyjna. Obniż ratę kredytu
Paweł Makowiec
Paweł Makowiec 15.03.2023 19:06

Nowa pożyczka konsolidacyjna. Obniż ratę kredytu

pieniądze
BiznesInfo

Jak informuje portal infoWire.pl, Bank Pekao S.A. proponuje swoim klientom pożyczkę konsolidacyjną. Dzięki niej można obniżyć raty spłacanych kredytów i innych pożyczek.

Nowa oferta Banku Pekao

Kampania reklamowa, która rozpoczęła się w środę, potrwa do końca maja. Jest realizowana za pomocą prawie wszystkich mediów cyfrowych - od telewizji, przez internet i kina, do kanałów elektronicznych banku.

Jak wynika z informacji infoWire.pl, pożyczka konsolidacyjna może zostać przeznaczona na spłatę dowolnych zobowiązań. Z innego banku do Pekao S.A. można przenieść jeden bądź kilka kredytów.

Można odroczyć pierwszą ratę

Jeżeli kwota wspomnianego kredytu przekracza 10 tys. złotych, bank nie pobiera od niego prowizji. Maksymalna kwota pożyczki konsolidacyjnej wynosi 250 tys. zł, zaś górna granica okresu kredytowania to 120 miesięcy.

infoWire.pl podało również, że Pekao S.A. ustaliło poziom prowizji pożyczki na poziomie 0 proc. Z kolei jej RRSO wynosi 12,54 proc., zaś spłata pierwszej raty może być odroczona o maksymalnie 3 miesiące.

Wniosek stacjonarnie i przez internet

Obecni klienci Banku Pekao S.A. mogą wziąć pożyczkę poprzez serwis Pekao24, zaś ci, którzy nie mają konta, mogą złożyć wniosek na stronie banku. Oczywiście cały czas jest możliwość zrobienia tego w placówce stacjonarnej.

Oferta jest ważna do końca maja bieżącego roku. Jak informuje portal infoWire.pl, do dyspozycji klienta przez cały czas są konsultanci banku, gotowi udzielić wszelkich informacji.

Tagi: pożyczka