Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Nietypowe zaproszenie od Poczty Polskiej. Można załapać się na darmowy seans
Maria Gil-Sobczyk
Maria Gil-Sobczyk 19.08.2023 14:43

Nietypowe zaproszenie od Poczty Polskiej. Można załapać się na darmowy seans

poczta polska
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Ciepłe, letnie wieczory zachęcają do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Specjalną propozycję przygotował Pocztex, czyli marka kurierska Poczty Polskiej. Mieszkańcy wybranych województw mogą w terminie od 18 sierpnia 2023 roku do 17 września 2023 roku załapać się na darmową atrakcję.

O co dokładnie chodzi?

To nie pierwszy taki projekt, w którym zaangażowana jest Poczta Polska i Pocztex. Chodzi o możliwość bezpłatnego udziału w seansach filmowych. Komedie i filmy obyczajowe, zarówno te nakręcone kilka lat temu, jak i nowe produkcje, będą wyświetlane w kinach plenerowych, czyli pod gołym niebem. Na każdym pokazie filmowym obecny będzie też konferansjer. Na uczestników czekają też dodatkowe atrakcje w postaci wygodnych leżaków oraz upominków-niespodzianek.

820x312px_kino_plenerowe_pocztex.jpg

Od 1 października mają wejść nowe przepisy dla kierowców. Nie będzie litości

Gdzie i kiedy odbędą się pokazy?

Filmy będą wyświetlane w województwie podkarpackim, podlaskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim i wielkopolskim w 14 miejscowościach. Seans premierowy miał miejsce wczoraj (18 sierpnia), a finałowy odbędzie się 17 września br. Dokładne lokalizacje kina plenerowego będą na bieżąco publikowane na stronie Poczty Polskiej na Facebooku oraz na oficjalnym wydarzeniu.

Najbliższy seans już jutro (w niedzielę 20 sierpnia) w Wysokiem Mazowieckim. W tamtejszym Miejskim Ośrodku Kultury wyświetlony zostanie film „Anglik, który mnie kochał”. Na ekranie zobaczymy takie sławy jak Pierce Brosnan, Salma Hayek czy Jessica Alba, którzy wciągną nas w podróż życia swoich bohaterów! Zarezerwujcie sobie niedzielny wieczór, bo nie może Was tam zabraknąć! – zachęca Poczta Polska na Facebooku.

To nie pierwszy taki projekt

W ciągu ostatnich lat Pocztex angażował się też w projekt „Kino na leżakach”. Poza tym spółka objęła patronatem medialnym kilka znanych produkcji filmowych, a także wielokrotnie wydała znaczki pocztowe o tematyce filmowej. Wśród nich znajduje się m.in. kilka emisji z serii „Ludzie kina i teatru”.