Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Mamy w Polsce nowego milionera. Wiemy, gdzie padła "szóstka" w Lotto
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 31.05.2024 13:30

Mamy w Polsce nowego milionera. Wiemy, gdzie padła "szóstka" w Lotto

Lotto
Fot. materiały własne

W ostatnim losowaniu Lotto szczęście uśmiechnęło się do jednego z graczy, który trafiał "szóstkę", zgarniając imponującą sumę 12 625 003,30 złotych. To wyjątkowa wygrana, która podkreśla nieprzewidywalność gier losowych i możliwość nagłego odmienienia życia za sprawą jednego kuponu.

Szczęśliwe liczby i miejsce trafienia

30 maja w losowaniu Lotto padły następujące numery: 8, 13, 23, 27, 38, 44. Gracz, który samodzielnie wytypował te numery, złożył swój kupon w kolekturze przy ulicy Fabrycznej 5 w Suchedniowie. To najwyższa nagroda, jaką kiedykolwiek wygrano w grach liczbowych w tym regionie.

W Biedronce już się zaczęło. Z tej oferty skorzystasz tylko dzisiaj Gigantyczna ekspresówka przetnie Polskę. Na trasie wielki tunel

Rzadka okazja i perspektywy dalszych wygranych

Wygrana ta nie tylko stanowi wyjątkowe wydarzenie dla małej miejscowości, ale także podkreśla znaczenie lokalnych kolektur w grze Lotto. Zwycięzca ma teraz możliwość spełnienia swoich marzeń lub wsparcia lokalnych inicjatyw. Totalizator Sportowy przypomina również o kolejnych losowaniach, w których każdy może spróbować swojego szczęścia.

ZOBACZ TAKŻE: Koniec kluczowego dodatku. Tyle wyniesie ostatnia wypłata

Jak zwiększyć szanse na wygraną w Lotto?

Aby zagrać w Lotto, wystarczy wybrać 6 liczb spośród 49, a cena zakładu to 3 złote. Istnieje również opcja zwiększenia szans poprzez grę systemem, gdzie można wytypować więcej liczb. To pozwala na większą ilość kombinacji i szansę na wygraną. Na przykład, grając systemem "8", gracze typują 8 z 49 liczb, co generuje 28 zakładów 6-liczbowych.