Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Lidl oszalał na majówkę. Od poniedziałku klienci ustawią się w długich kolejkach
Michał Górecki
Michał Górecki 28.04.2024 14:26

Lidl oszalał na majówkę. Od poniedziałku klienci ustawią się w długich kolejkach

Lidl
Fot. PxHere

Lidl publikuje nowy zestaw promocji kompletowany pod majówkę 2024. Ogłoszone niedawno promocje będą obowiązywały jedynie przez dwa ostatnie dni kwietnia. Co na majówkę oferuje Lidl?

Lidl: majówka 2024, promocje, ceny

Sieci dyskontów i marketów przed majówką prowadzą szeroko zakrojone akcje marketingowe i informacyjne o promocjach formatowanych pod majówkę. Lidl opublikował niedawno nowy cykl promocyjny, który będzie obowiązywał wyłącznie przez dwa ostatnie dni kwietnia: 29 i 30.

Zobacz też: Czekają nas podwyżki cen żywności. “Szok i zaskoczenie skalą”

Majówka uderzy w kieszenie Polaków. Te produkty podrożały

Lidl ogłasza nową promocję: 29-30 kwietnia [LISTA ZNIŻEK]

W tzw. “gazetce promocyjnej” sieć sklepów wymienia na wstępie promocję na alkohole: wszystkie piwa w butelce w trakcie tych dwóch dni (29-30) będą w pakiecie 8 w cenie 4. Spółka precyzuje, że wybrane piwa można ze sobą “miksować”. W zakresie majówkowego menu Lidl zaoferował karkówkę w marynacie o 20 zł taniej - w cenie 9,99 zł/kg (wcześniej: 29,99 zł.) czy kiełbasę śląską 1 kg. za 6,99 zł (wcześniej 17,99 zł). 

W segmencie przekąsek ucieszą się fani chipsów: cały dostępny asortyment został uwzględniony w promocji 2+1 za 1 gr. przy dowolnym miksowaniu marek.

Nowa gazetka Lidla. Najlepsze oferty

Od poniedziałku taniej kupimy też Coca-Colę: w promocji za 4 butelki 2-litrowego napoju zapłacimy 25,96 zł (6,49 zł/butelka). Do tego lody: wszystkie lodowe wielopaki w dowolnej konfiguracji będą objęte promocją w myśl której drugi produkt będzie przeceniony o 70 proc.

Sekcja warzyw nie została pominięta: skorzystają fani cukinii - 4,89 zł zamiast 6,99 zł, malin - 5,99 zł, czy brokułów - 3,49 zł i borówki amerykańskiej - 11,99 zł.

Zobacz też: Action poszło na całość. Termin mija we wtorek, wyprzedają towar za grosze