Lidl z nową ofertą
Wikipedia/By Artur Andrzej - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=42858249
Autor Maria Glinka - 7 Października 2020

Lidl wprowadza zupełną nowość w swojej ofercie. Sam skomponujesz ulubioną wersję

Lidl dba o klientów i na bieżąco wzbogaca swoją ofertę. Tym razem do sklepów trafi szeroki wachlarz serów z całej Europy. Zakupowicze będą mogli samodzielnie skomponować własny zestaw.

Lidl zachęca wyjątkowymi produktami

Lidl przygotował specjalną ofertę dla entuzjastów serów. W sprzedaży znajdą się produkty z różnego rodzaju mleka z różnych zakątków Europy. Na klientów czekają warianty zarówno na słodko, jak i na słono. W Lidlu będzie można kupić np. roladzie kozią, Comte czy Wensleydale z pomarańczą i czekoladą.Wirtualna Polska podaje, że klienci bez problemu znajdą produkty, ponieważ zostaną umieszczone w wiklinowych koszach i w lodówkach.

Pomysł z serami był już testowany w Lidlu w zeszłym roku w województwie mazowieckim i lubelskim i przyciągnął całe rzesze klientów. Wtedy to Lidl oferował osiem serów premium. Chcąc powtórzyć sukces sprzed roku, Lidl wprowadzi serową ofertę w całym kraju.

Miało być wyrównanie emerytur, będzie w pakiecie srogi podatek. Rząd kosztem Polek będzie łatać dziurę budżetowąMiało być wyrównanie emerytur, będzie w pakiecie srogi podatek. Rząd kosztem Polek będzie łatać dziurę budżetowąCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Ministerstwo Zdrowia poinformowało, chodzi o specjalne obostrzenia na Wszystkich Świętych. Polacy powinni się przygotować?
2. Przez 17-lat był więziony w piwnicy. Rodzina nie mogła poradzić sobie z jego chorobą
3. Najpierw dostali od rządu pieniądze, teraz zapłacą od tego podatek. Niemiła niespodzianka od fiskusa

Nowości w Lidlu

Poza serami z różnych krajów europejskich Lidl zainaugurował także tydzień kuchni iberyjskiej. Klienci mogą zakupić produkty rodem z Hiszpanii - kałamarnice, chorizo, zielone oliwki, krewetki i zestawy z owocami morza. Również w ramach tej oferty będzie można zakupić sery np. Manchego i Empanda. Na oficjalnej stronie Lidl informuje, że produkty będą w sprzedaży od 5 października aż do wyczerpania zapasów.

Z kolei od czwartku 8 października na klientów czeka długa lista produktów w atrakcyjnych cenach. Największy rabat przewidziano na polską cebulę żółtą (aż 66 proc. taniej - 0,99 zł/1 kg) i banany (44 proc. taniej - 2,79 zł/1 kg). Poza tym Lidl zachęca klientów do zakupu artykułów w ramach promocji 5 w cenie 4. W tej ofercie znalazły się: limetki, kiwi, kiwi gold i awokado hasa.

Nie każdy ma możliwość podjęcia pracy. Wyjaśniamy jak uzyskać rentę i pieniądze z tytułu niezdolności do pracyNie każdy ma możliwość podjęcia pracy. Wyjaśniamy jak uzyskać rentę i pieniądze z tytułu niezdolności do pracyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 1500 plus dla tysięcy Polek i Polaków? Teraz to możliwe, ujawniono warunki
  2. Zamawiasz przejazdy przez aplikacje? Dziś wszystko się zmieni, wielu będzie niezadowolonych
  3. Czerwone i żółte strefy w Polsce. W ciągu kilku dni życie tutaj mocno się zmieni
  4. Rząd wprowadza nowe obostrzenia i politykę zero tolerancji. Bez maseczki tylko z zaświadczeniem
  5. Popularna sieciówka wprowadza sygnalizację świetlną. Chce tak zwiększyć dystans
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Motocyklista z ogromną siłą uderzył w samochód osobowy
Mandat za brak maseczki to nie przelewki. Jednak czy sanepid i służby mundurowe mogą karać Polaków?Mandat za brak maseczki to nie przelewki. Jednak czy sanepid i służby mundurowe mogą karać Polaków?Czytaj dalej

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News