Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 15.03.2019 Taniec z Gwiazdami IX edycja POLSAT - odc. 3 n/z: ZYLA JUSTYNA
https://eastnews.pl/TRICOLORS
Autor Kamila Jeziorska - 23 Sierpnia 2020

Justyna Żyła po rozwodzie spokojnie daje radę. Została z ogromnym majątkiem

Justyna Żyła to barwna postać sceny polskiego show biznesu. Celebrytka, która zasłynęła głównie z głośnego rozwodu nie może narzekać na swoje finanse.

Justyna Żyła po rozwodzie

Justyna Żyła została rozwódką w 2018 r. Wraz ze swoim byłym mężem, Piotrem w listopadzie 2018 r. podzielili majątek i doszli do porozumienia w kwestii opieki nad dziećmi. Kobieta poza rozdrapywaniem starych ran, dzieli się ze swoimi obserwatorami pasją do gotowania za pomocą swojego konta na Instagramie. Co więcej, niedawno mogliśmy podziwiać ją także na okładce magazynu Playboy z dość wymownym podpisem "Góralu, czy Ci nie żal?". Justyna Żyła zaistniała także jako uczestniczka programu telewizyjnego "Taniec z gwiazdami".

Justyna Żyła i Piotr Żyła doszli do porozumienia w kwestii podziału majątku. Jak informował portal party.pl, dzieci pozostały pod opieką matki, a Piotr Żyła ma prawo zabierać je do siebie co drugi weekend. Justynie Żyle przypadł także ogromny dom w Wiśle. Celebrytka niedawno pokazała go na swoim Instagramie. Budynek ma dwa piętra, poddasze oraz duży, zadaszony taras.

Justyna Żyła aspiruje do bycia celebrytką

Justyna Żyła od czasu rozwodu z polskim skoczkiem chętnie korzysta ze swojej popularności. Celebrytka cały czas podgrzewa atmosferę wokół siebie i dodaje kolejne posty na swoje media społecznościowe. Wydawać by się mogło, że relacje między byłymi małżonkami uległy dużej poprawie, ponieważ Justyna Żyła wspierała byłego męża na zawodach. Niestety, nic bardziej mylnego.

Justyna Żyła wypowiedziała się na temat swoich relacji w wywiadzie dla Jastrząb Post. - Mamy relacje jak pary po rozwodzie. Nie będziemy sobie pić z dzióbków. Jest naturalnie. Przyjeżdża po dzieci, odbiera i tyle. O tym, co nam potrzeba rozmawiać, to rozmawiamy. Tyle - skwitowała krótko Justyna Żyła. Obecnie relacje między byłymi małżonkami ponownie znalazły się na świeczniku polskich tabloidów. Wszystko za sprawą plotek o nowym związku Piotra Żyły.

<

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News