ING, mBank i Santander mają problemy techniczne. Klienci są wściekli
Pxhere
Autor Stanisław Węgrowski - 10 Stycznia 2020

Awaria banków koszmarem tysięcy Polaków. Klienci ING, mBanku i Santandera muszą uzbroić się w cierpliwość

ING, mBank i Santander mają problemy technicznie. Klienci nie mogą korzystać z bankowości elektronicznej i aplikacji mobilnej. Banki poinformowały, że pracują nad usunięciem problemów.

ING, mBank i Santander z awarią

Bank ING poinformował za pośrednictwem mediów społeczniościowych o awarii. “Zmagamy się od kilkudziesięciu minut z trudnościami zalogowania się do Mojego ING i jego spowolnionym działaniem. Logowanie powinno być już jednak możliwe. Przepraszamy za utrudnienia” - napisano w komunikacie na Twitterze.

ING

mBank także poinformował o usterce. “W tej chwili możecie mieć problem z zalogowaniem do aplikacji i serwisu transakcyjnego. Nie skorzystacie też z BLIK-a, dlatego korzystajcie z kart. Pracujemy nad tym, żeby jak najszybciej rozwiązać problem. Będziemy was informować na bieżąco. Przepraszamy za utrudnienia” - czytamy w komunikacie na Twitterze.

mBank

mBank poinformował po 13, że serwis transakcyjny został już uruchomiony. Trwają jeszcze prace nad przywróceniem aplikacji mobilnej.

Natomiast Santander Bank o problemach technicznych napisał na swojej stronie internetowej. “Dla części klientów mogą obecnie występować utrudnienia w dostępie do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Przepraszamy za utrudnienia, pracujemy nad ich usunięciem” - napisano w oświadczeniu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  5. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  6. W ostatniej chwili zmieniono zasady, emeryci nie mieli o nich pojęcia. Chodzi o dodatkowe 500 złotych do emerytury

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News