Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka wprowadza nową usługę. W wybranych sklepach klienci mogą wypłacić gotówkę
Magdalena Madoń
Magdalena Madoń 08.12.2022 13:03

Biedronka wprowadza nową usługę. W wybranych sklepach klienci mogą wypłacić gotówkę

Biedronka EA
Domena publiczna

Sieć Biedronka rozpoczęła pilotażowy program “Płać kartą i wypłacaj”. Z opcji cashbacku można skorzystać w wybranych sklepach sieci. Na razie jest ona dostępna tylko dla właścicieli kart płatniczych Mastercard.

Cashback w Biedronce

W ramach programu “Płać kartą i wypłacaj” klienci mogą pobrać gotówkę przy okazji robienia zakupów. Testy ruszyły na początku grudnia i potrwają do końca miesiąca. 

Z opcji cashbacku można skorzystać po zrobieniu zakupów za kwotę powyżej 1 zł i poinformowania kasjera o chęci wypłaty gotówki. Następnie należy włożyć kartę do terminala i podać PIN. Kasy samoobsługowe nie umożliwiają wypłaty gotówki.

Z usługi mogą skorzystać wyłącznie właściciele kart płatniczych Mastercard.

Minimalna kwota wypłaty wynosi 50 zł, a maksymalna 300 zł. W regulaminie usługi zapisano, że kwota wypłaty musi być wielokrotnością 50 zł.

Wypłata gotówki jest darmowa. Opcję tę można realizować wielokrotnie w ciągu dnia.

Na razie możliwość ta dostępna jest w wybranych sklepach sieci Biedronka w Warszawie, Gdańsku i Pruszkowie, informuje portal bankier. 

Biedronka

Sieć Biedronka należy do spółki akcyjnej Jeronimo Martins Polska. Według danych na koniec drugiego kwartału 2022 roku sieć miała 3283 sklepy zlokalizowane w ponad 1100 miejscowościach. Na polskim rynku Biedronka działa od 27 lat. 

Początkujący kasjer w Biedronce może liczyć na miesięczne wynagrodzenie w wysokości 3460-3800 zł brutto, z kolei pracownik z minimum trzyletnim stażem uzyska zarobki na poziomie 3600-4050 zł brutto miesięcznie.