Biedronka wraca z promocją 12 piw gratis
PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS
Autor Wiktoria Pękalak - 5 Lutego 2021

Biedronka przeżywa szturm, klienci wynoszą całe kartony. Promocja trwa tylko dzisiaj

To już dziś - promocja, na którą wszyscy czekali. Biedronka powraca z kultową ofertą, w której każdy będzie mógł dostać 12 piw butelkowych za darmo. Trzeba się tylko spieszyć, ponieważ promocja potrwa tylko dziś.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Do kiedy obowiązuje promocja w Biedronce
  • Jakie warunki trzeba spełnić, by odebrać 12 darmowych piw
  • Jakie promocje przygotowała dla swoich klientów

Biedronka wraca z kultową akcją

Biedronka znów przygotowała promocję, którą pokochali Polacy. To prawdziwe święto wszystkich piwoszy. Dziś, podobnie jak miało to już miejsce wcześniej, promocyjne piwa będzie można dowolnie mieszać, a jest w czym wybierać, ponieważ piw objętych promocją jest aż kilkadziesiąt.

Wszyscy, którzy chcieliby odebrać darmowe piwa, muszą się pospieszyć, ponieważ promocja będzie trwała tylko dziś. Warto też uzbroić się w cierpliwość, gdyż w kolejce będziemy mogli spędzić trochę więcej czasu niż zwykle, ponieważ spodziewamy się, że jak zwykle promocja przyciągnie tłumy.

Warunki promocji

Z warunkami promocji wszyscy powinni się już oswoić, w końcu to nie pierwsza tego typu akcja w Biedronce. Wszystkim zapominalskim przypominamy jednak, że aby otrzymać 12 gratisowych piw, należy spełnić dwa warunki.

Aby odebrać 12 darmowych piw, należy wybrać odpowiednie z listy piw objętych promocją. Tym razem wybór jest naprawdę ogromny, ponieważ wybierać można spośród 24 różnych rodzajów:

  • Żywca
  • Somersby
  • Karmi
  • Desperados
  • Carsberg
  • Heineken
  • Hopfe

Ważne jest także, by przy kasie pokazać kartę Moja Biedronka. Dopiero wtedy 12 najtańszych z wybranych piw dostaniemy za darmo. Niestety z promocji można skorzystać tylko raz.

Biedronka zaskakuje promocjami

Luty jest miesiącem szczególnym dla klientów Biedronki, ponieważ promocji jest co niemiara. Od początku miesiąca w Biedronce trwa akcja „Codziennie zyskuję więcej”, w której klienci którzy podczas zakupów wydadzą minimum 99 zł (po naliczeniu wszystkich rabatów i obniżek), otrzymają voucher o równowartości 15 zł. Osoby, które wydadzą przynajmniej 69 zł, będą mogły liczyć na voucher w wysokości 5 zł.

Trzeba jednak pamiętać, że na wykorzystanie kuponów Biedronki mamy dwa dni, a kwota kolejnych zakupów musi wynieść minimum 69 lub 99 zł (w zależności od wartości vouchera). Wszystkie promocje obowiązują wyłącznie z kartą Moja Biedronka.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News