Biedronka startuje w piątek z uwielbianą przez Polaków promocją
Henryk Borawski, CC BY-SA 3.0 , via Wikimedia Commons
Autor Wiktoria Pękalak - 3 Lutego 2021

Biedronka rusza z hitową akcją. W piątek możesz dostać aż 12 sztuk za darmo

Biedronka przygotowała fantastyczną ofertę, która zachwyci wszystkich piwoszy. Aż 12 sztuk piw butelkowych rozda za darmo. Takiej promocji w tym roku jeszcze nie było.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Kiedy Biedronka rozda piwa za darmo
  • Jakie warunki należy spełnić
  • Jakie promocje przygotowała jeszcze Biedronka

Biedronka reaktywuje uwielbianą przez klientów akcję promocyjną

O darmowych piwach w Biedronce zdążyliśmy już trochę zapomnieć, jednak sieć postanowiła wrócić pomocą w starym stylu. Podobnie jak ostatnio, piwa będzie można dowolnie mieszać, miksować, a wybór jest ogromny - promocją objętych jest aż kilkadziesiąt piw.

Promocja będzie trwała tylko jeden dzień - w piątek 5 lutego. W ten dzień trzeba będzie niestety przygotować się, że będziemy musieli chwilę spędzić w kolejce, ponieważ jak zwykle po darmowe piwa w Biedronce na pewno ruszą tłumy.

Sporym ułatwieniem może być jednak fakt, że zlikwidowano godziny dla seniorów. Oznacza to, że sklepy nie są wyłączone już z użytku w godzinach 10:00 - 12:00 dla osób poniżej 65. roku życia, w związku z czym po zakupy do Biedronki będzie można pójść o każdej porze dnia.

Warunki promocji. Kiedy Biedronka da nam 12 sztuk za darmo?

Warunki promocji powinny być wszystkim piwoszom już doskonale znane. Ale na wszelki wypadek przypomnimy wszystkim zapominalskim, że aby otrzymać 12 gratisowych piw, należy pamiętać o dwóch rzeczach.

Aby rabat został naliczony, należy wybrać z listy łącznie 24 piwa z tych, które zostały objęte promocją, a tym razem wybór jest przeogromny. Mowa bowiem o kilkudziesięciu różnych piwach (różne rodzaje Żywca, Somersby, Karmi, Desperados, Carlsberg, Heineken, czy Hopfe).

Trzeba też pamiętać o tym, by przy kasie pokazać kartę Moja Biedronka. Wówczas 12 najtańszych z wybranych piw dostaniemy za darmo. Zła wiadomość jest taka, że na jedną kartę Moja Biedronka można odebrać 12 piw.

Osoby, które nie chcą tak długo czekać mogą skorzystać z innej promocji przygotowanej specjalnie z myślą o piwoszach już teraz. Od 30 stycznia do 5 lutego obowiązuje promocja 28 proc. taniej - kupując cztery piwa Žatecký Světlý Ležák, Peroni, czy Budweiser zostanie nam naliczony rabat w wysokości 28 proc. ich wartości. Niestety, promocja obowiązuje tylko w wybranych sklepach sieci Biedronka.

Deszcz promocji w Biedronce

Wszyscy klienci Biedronki mogą mieć w lutym spore powody do radości, ponieważ promocja na piwa nie jest jedyną niespodzianką, jaką przygotowała najpopularniejsza wśród Polaków sieć. Od początku miesiąca w Biedronce trwa akcja „Codziennie zyskuję więcej”.

Ta polega na tym, że klienci, którzy podczas zakupów wydadzą minimum 99 zł (po naliczeniu wszystkich rabatów i obniżek), otrzymają voucher o równowartości 15 zł. Osoby, które wydadzą przynajmniej 69 zł, będą mogły liczyć na voucher w wysokości 5 zł.

Należy jednak pamiętać, że na wykorzystanie rabatu Biedronka daje dwa dni, a kwota kolejnych zakupów musi wynieść minimum 69 lub 99 zł (w zależności od wartości vouchera). Trzeba również mieć w pamięci, że wszystkie wymienione promocje zadziałają wyłącznie z kartą Moja Biedronka.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News