Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Bartłomiej Misiewicz z nowym biznesem. Już niedługo będziesz mógł napić się Misiewiczówki
Maria Glinka
Maria Glinka 06.06.2020 02:00

Bartłomiej Misiewicz z nowym biznesem. Już niedługo będziesz mógł napić się Misiewiczówki

Bartłomiej Misiewicz z własnym biznesem
Jan BIELECKI/East News

Wielki powrót Bartłomieja Misiewicza

Bartłomiej Misiewicz ostatecznie kończy z polityką i rozpoczyna niezależny biznes – będzie produkował własną wódkę. Już niebawem na polskim rynku będzie można kupić „Misiewiczówkę” - „pozycję klasy premium białego alkoholu”. Producent trunku sygnowanego nazwiskiem Bartłomieja Misiewicza podkreśla, że jest to „prawdopodobnie jedyna wódka, która smakuje dobrze nawet wtedy, gdy nie jest schłodzona” – podaje wprost.pl.

W czym tkwi sekret „Misiewiczówki”? Producent twierdzi, że kluczem do sukcesu jest woda źródlana oraz wykorzystanie starannie pielęgnowanych kłosów pszenicy, bez dodatków detergentów. Na oficjalnej stronie produktu Bartłomiej Misiewicz przekonuje, że jest to trunek delikatny, z minimalną dozą goryczy, aby „na następny dzień móc od rana cieszyć się wspomnieniami z degustacji”.

Ile kosztuje wódka obrendowana nazwiskiem Misiewicza?

Pomysł na biznes Bartłomieja Misiewicza opiera się na wysokiej jakości i niskiej cenie. „Chciałbym doprowadzić do celebracji picia białego alkoholu, jakim jest wódka, tak jak mamy celebrację picia whisky czy koniaku. Ważne momenty w życiu można uczcić przy dobrej wódce i nie musi to oznaczać żadnego upijania się – wyznał Bartłomiej Misiewicz w rozmowie z Faktem. Były rzecznik MON zapewnił, że każda partia „Misiewiczówki” będzie kontrolowana przez technologów. Po pierwszych degustacjach „wszyscy byli zachwyceni”.

Jaka będzie cena produktu od Bartłomieja Misiewicza? Na razie nie wiadomo. Wielka premiera trunku jest zaplanowana na 10 czerwca. Produkt trafi do sprzedaży stacjonarnej i internetowej.

Wiele pomysłów na karierę według Bartłomieja Misiewicza

Bartłomiej Misiewicz zyskał rozgłos za czasów, gdy resortem obrony narodowej kierował Antoni Macierewicz. W listopadzie 2015 r. objął stanowiska rzecznika prasowego MON, a w 2017 r. został pełnomocnikiem zarządu państwowej Polskiej Grupy Zbrojeniowej ds. komunikacji. Niedługo później odwołano go z piastowanych urzędów z uwagi na „brak odpowiednich kompetencji do pełnienia funkcji”.

Po burzliwej karierze w polityce Bartłomiej Misiewicz próbował swoich sił na rynku reklamowym i założył własną firmą świadczącą usługi doradcze i marketingowe. W 2019 r. został zatrzymany przez CBA pod zarzutem powoływania się na wpływy i czerpanie z nich korzyści. Przez trzy miesiące przebywał w tymczasowym areszcie. Ponad rok po tamtych wydarzeniach wraca z nowym biznesem – „Misiewiczówką”.

Tagi: sklep MON