Ktoś zostawił w bankomacie 2 tysiące złotych
Pixabay
Autor Stanisław Węgrowski - 13 Października 2019

Znalazł w bankomacie kilka tysięcy złotych. Jego zachowanie wywołuje podziw

Mieszkaniec gminy Łuków znalazł w bankomacie 2 tysiące złotych. Mężczyzna spakował pieniądze i zaniósł je na komendę policji. Teraz pieniądze czekają na właściciela.

Bankomat i zagubione pieniądze

Polacy potrafią i chcą być uczciwi. Szczególnie jeśli chodzi o zgubione rzeczy. Niedawno portal Wirtualna Polska informował o wynikach międzynarodowego eksperymentu. Im więcej pieniędzy w portfelu, tym większe szanse, że ludzie go oddadzą. Polacy w badaniu okazali się jednym z najbardziej uczciwych narodów. W Polsce zgubiony portfel wracał do właściciela w prawie 70 proc. przypadków. Co ciekawe, we wszystkich krajach, które brały udział w badaniu odsetek zwracanych portfeli zwiększał się, jeśli w było w nim więcej pieniędzy.

Bez doświadczenia dają 5 tys. zł na start. Popyt jest naprawdę ogromnyBez doświadczenia dają 5 tys. zł na start. Popyt jest naprawdę ogromnyCzytaj dalej

Bankomat miejscem, gdzie znaleziono 2 tysiące

Sytuacja, o której poinformowała policja z Łukowa na Lubelszczyźnie, może tylko potwierdzać i wzmacniać tezę o uczciwości naszych rodaków. Mieszkaniec gminy Łuków znalazł w bankomacie 2 tys. zł i odniósł je na komendę policji. Gdy 35-letni mężczyzna przekazywał pieniądze funkcjonariuszom policji, powiedział, że na pewno ktoś ich szuka i są mu potrzebne - pisze portal finanse.wp.pl.

Teraz funkcjonariusze policji w Łukowie poszukują właściciela zgubionych pieniędzy. Osoba, które je zgubiła i może podać czas oraz precyzyjne miejsce straty pieniędzy, a także podać numer karty bankowej dzięki której wykonała transakcję, jest proszona o kontakt z policja w Łukowie - informuje portal. Ku przestrodze - odwiedzając bankomat, nie zapomnij zabrać z niego pieniędzy!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Spiesz się z uregulowaniem długów. Wchodzi ustawa, która może cię pogrążyć
  3. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  4. Carrefour ominie zakaz handlu w niedzielę. Znalazł zaskakujący sposób
  5. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę
  6. Ujawniono wielkie oszustwo. Wyciekł niepublikowany raport dot. produktów spożywczych w sklepach w Polsce

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News