Szkodliwe produkty w Aldim
Wikipedia/Witoldstech
Autor Maria Glinka - 30 Czerwca 2020

Aż dwa produkty wycofane z popularnej sieci. Oba mogą zaszkodzić twojemu zdrowiu

Aldi wycofuje ze sprzedaży dwa szkodliwe dla zdrowia produkty – czekoladę, w której znalazły się kawałki plastiku oraz fermentujący paprykarz. Klienci, którzy zakupili wadliwe artykuły mogą liczyć na pełen zwrot kosztów.

Aldi wycofuje produkty

Sieć handlowa Aldi oznajmiła, że z obrotu wyłączone zostają dwa produkty, które okazały się wadliwe. Pierwszym z nim jest czekolada ze słonymi precelkami CHATEAU z kodem kreskowym 8011477, z datą przydatności do spożycia 01.07.2020 i numerem partii N43B, którego producentem jest STORCK, AUGUST KG. Ten produkt może zawierać kawałki plastiku i z uwagi na zdrowie konsumentów został już zdjęty z półek sklepowych w placówkach sieci Aldi. Pozostałe artykuły tego producenta nie są wadliwe i ich spożycie nie zagraża zdrowiu.

Już w środę ruszają zapisy, nie odkładaj tego na później. Możesz stracić 300 złJuż w środę ruszają zapisy, nie odkładaj tego na później. Możesz stracić 300 złCzytaj dalej

Drugi wycofany z Aldi produkt to Paprykarz de luxe 210 g od firmy PIEROŻEK S.C., z kodem kreskowym 5902709580072 oraz datą przydatności do spożycia 09.07.2020. W komunikacie opublikowanym przez sieć sklepów Aldi wyznała, że ta partia paprykarza "wykazuje odstępstwa jakościowe w obszarze zapachu oraz smaku, powstałe w wyniku procesów fermentacyjnych".

DZISIAJ GRZEJE:
1. Zaskakująca decyzja popularnego banku. Klienci mają powody do radości
2. "Jest fatalnie". Marian Opania znalazł się w tragicznej sytuacji

Pełen zwrot kosztów za wadliwe produkty zakupione w sklepach Aldi

Aldi zaapelował do klientów o zwrot artykułów niebezpiecznych dla zdrowia. Można to uczynić w dowolnym sklepie Aldi i nie trzeba okazywać dowodu zakupu. Nawet bez paragonu Aldi odda całą kwotą, za którą zostały zakupione szkodliwe produkty – podaje next.gazeta.pl.

Nowy podatek od początku lipca. Większość z nas go odczuje i to szybkoNowy podatek od początku lipca. Większość z nas go odczuje i to szybkoCzytaj dalej

Aldi to niemiecka sieć dyskontów, która w Polsce traci klientów na rzecz popularnej Biedronki i Lidla. Pod koniec 2019 r. Aldi dysponował zaledwie 132 sklepami w Polsce, podczas gdy oddziałów Biedronki jest ponad 3 tys. Aldi dobrze radzi sobie np. w Niemczech, gdzie jest prawdziwym zakupowym gigantem, przyciągającym całe tłumy klientów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta piła ocet jabłkowy każdego dnia przez miesiąc. Efekty były zaskakujące
  2. PKW podało frekwencję do południa. Wyniki, jakich nie było od dawna
  3. Dodatkowe 4 tys. zł co miesiąc do emerytury. ZUS: coraz więcej Polaków może się załapać
  4. Aż 40 tys. polskich kierowców może mówić o wielkim szczęściu. Przepisy będą dla nich dużo bardziej korzystne
  5. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół
Auchan zamyka sklepy. Czy to początek kłopotów firmy?Auchan zamyka sklepy. Czy to początek kłopotów firmy?Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News