Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Ważny komunikat banku PKO BP. Klienci mają czas do 30 czerwca
Michał Górecki
Michał Górecki 12.06.2024 10:16

Ważny komunikat banku PKO BP. Klienci mają czas do 30 czerwca

Bank PKO BP
Fot. materiały własne

Bank PKO wydał ważny komunikat dla wszystkich klientów. Chodzi o specjalną promocję, która trwa tylko do 30 czerwca. By wziąć udział w akcji, wystarczy założyć wybrane konto osobiste w PKO i zrealizować proste warunki. Wszystko to pozwoli odebrać specjalny bonus. 

Bank PKO wydało komunikat dla klientów. Masz czas do 30 czerwca

Bank Polski PKO (Powszechna Kasa Oszczędności) 15 kwietnia inaugurował akcję promocyjną pn. “Pieniądze wracają - edycja 2”. W regulaminie czytamy, że akcja potrwa do 30 czerwca lub wcześniejszego wyczerpania kwoty na to przeznaczonej. Wysokość wypłacanych nagród zależy bowiem od samych klientów.

Zobacz też: Ile zarabia klasa średnia? Należy do niej spora grupa Polaków

Odkręcisz wodę i dostaniesz nawet 5000 zł kary. Gminy wprowadzają specjalny zakaz

Promocja Banku PKO. Jak skorzystać z promocji "pieniądze wracają"?

Podstawowym celem promocji, co przyznaje sam bank, jest zwiększenie liczby kont prowadzonych pod szyldem PKO BP. Co do zasady, regulamin jest prosty: bank zasili Twoje konto kwotą odpowiadającą 5 proc. wartości transakcji bezgotówkowych (kartą//blikiem) wykonanych w danym miesiącu kalendarzowym, ale maksymalna stawka nie może przekroczyć 50 zł/miesiąc. 

Zasilenie konta nastąpi w każdym z 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu, w którym zrealizowałeś warunki promocji. A zatem łączna kwota, którą można w ten sposób zarobić wynosi 300 zł brutto. I to wszystko.

Bank przewiduje wynagrodzenie maksymalnie 13 tys. osób, co oznacza, że - jeżeli klienci wykorzystają maksymalna przewidzianą kwotę 300 zł brutto - przeznaczy na to 3 mln 900 tys. zł.

Pieniądze będę pojawiały się na kontach w różnych miesiącach w zależności od daty rozpoczęcia udziału.

  • dla kont otwartych do 30.04.24 r. - zasilenia będą wysyłane od czerwca do listopada 24 r.,
  • dla kont otwartych od 1.05.24 r. do 31.05.24 r. - zasilenia będą wysyłane od lipca do grudnia 24 r.,
  • dla kont otwartych od 1.06.24 r. - 30.06.24 r. (ostatni miesiąc promocji) - zasilenia będą wysyłane od sierpnia 2024 r. do stycznia 2025 r.

Bank PKO na szczycie rankingu kont osobistych

Wprowadzona przez Bank PKO BP promocja uplasowała go na szczycie rankingów kont osobistych w czerwcu 2024 - przynajmniej według popularnej porównywarki ofert. Zarobić można 300 zł przy jednocześnie nieistniejącym ryzyku kary (0zł), prowadzeniu konta za 0 zł, darmowej wypłacie z bankomatów (0zł) i przelewach online. Drugi w rankingu znalazł się mBank ze swoją propozycją “ekonto do usług" , zakładający 500 zł premii za ROR + 6,5 proc. na koncie oszczędnościowym.