Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Szaleństwo zakupów w Biedronce. "Limit dzienny 6 opakowań"
Bartłomiej Cieślak
Bartłomiej Cieślak 29.02.2024 16:12

Szaleństwo zakupów w Biedronce. "Limit dzienny 6 opakowań"

Biedronka
Goniec.pl

Biedronka po raz kolejny ma dla klientów ciekawa ofertę, dzięki której można zaoszczędzić sporo pieniędzy na zakupach. Nowa gazetka to dużo ciekawych okazji, a my postanowiliśmy przyjrzeć się tym najciekawszym.

Nowa gazetka Biedronki

Od czwartku do soboty, a więc od 29 lutego do 2 marca, klienci Biedronki mogą kupić Masło Ekstra Polskie Mlekovita w promocji 3+3, a więc płacąc za trzy sztuki, dostaną trzy kolejne za darmo. Limit wynosi 6 opakowań dziennie na klienta, a żeby skorzystać z tej oferty, potrzebna będzie aplikacja lub karta Moja Biedronka. Na tych samych zasadach i w tych samych dniach można kupić Mleko Wypasione Mlekovita 3,2%.

Warto też zwrócić uwagę na 30 sztuk jajek w rozmiarze M za 17,99 zł, a także 2-litrowe opakowanie Oleju Kujawskiego, za które zapłacimy 9,98 zł, co jest zniżką o 48% od regularnej ceny.

Ciekawe okazje w Biedronce

Fani mięsa na kanapkach również znajdą dla siebie ciekawą ofertę. Przy zakupie trzech sztuk Szynki Konserwowej Kraina Wędlin, zapłacimy 46% mniej - o ile mamy aplikację lub kartę Moja Biedronka. Z kolei parówki firmy Tarczyński kupimy ze zniżką 70% za drugi produkt. Rodzaje parówek możemy dowolnie mieszać.

Jeśli lubicie soki, smoothie i napoje Vital Fresh, to wszystkie można kupić w promocji 2+1. W tym wypadku również możemy dowolnie mieszać rodzaje produktów.

Biedronka na Dzień Kobiet

Biedronka przygotowała również szeroką ofertę na zbliżający się wielkimi krokami Dzień Kobiet. Tu do wyboru mamy przede wszystkim słodycze, jak czekoladki Merci, za które zapłacimy 50% mniej za drugi produkt, czy też Ptasie Mleczko firmy Wedel, którego drugie opakowanie będzie tańsze o 70%. Do wyboru są również różne praliny i czekolady.

Jeśli z kolei myślicie o innym prezencie dla kobiety, to od czwartku do soboty Biedronka oferuje różne kwiaty doniczkowe w dobrych cenach. Znajdziemy tu m.in. storczyki za 49,99 zł, róże za 11,99 zł, Anturium Milion Flowers za 41,99 zł.