BiznesINFO.pl
Primark debiutuje w Polsce i wprowadza limity.

Obraz Michal Jarmoluk z Pixabay

Dopiero co weszli na polski rynek. Kosmiczne kolejki przed wejściem, sklep wprowadził limit osób

29 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Kamila Jeziorska

Udostępnij:

Primark otworzył swój pierwszy sklep w Polsce. Zakupowy szał wśród klientów nowo otwartego Primarka spowodował, że sklep musiał wprowadzić limity osób.

Primark zadebiutował w Polsce

Primark otworzył swój pierwszy sklep w Polsce 10 sierpnia br. w Galerii Młociny w Warszawie. Na otwarcie Primarka czekało wielu warszawiaków, którzy zniecierpliwieni zadawali pytania kilka miesięcy wcześniej, a na grupach w mediach społecznościowych wymieniali między sobą informacje dotyczące sklepu. - Samo otwarcie w nowym kraju i mieście jest ogromnym przedsięwzięciem. Sklep w Warszawie będzie miał prawie 4 tys. metrów kw. Znalezienie odpowiedniego lokalu jest dla nas kluczowe i zajmuje trochę czasu - mówił niedawno w wywiadzie dla Business Inisider Maciej Podwojski, sales and operations manager w Primark Polska.

Primark oferuje swoim klientom ubrania i dodatki, a nawet elementy wyposażenia domu w przystępnej cenie. - Jakość naszych rzeczy jest priorytetem dla nas. Chcemy, by klient czuł się w ubraniach z Primark wygodnie, żeby mu długo służyły, były dobrze skrojone i najlepszej jakości - opowiadał wówczas Podwojski. Nic dziwnego, że klienci w dniu otwarcia tłumnie ruszyli do pierwszego Primarka w Polsce.

Primark ulubieńcem klientów

Primark otwarty w Galerii Młociny nadal nie schodzi z pierwszych stron w mediach. Klienci od tygodnia szturmują sklep w poszukiwaniu ubrań, a znane postacie polskiego show-biznesu chwalą się swoimi zdobyczami. Primark zdecydował się wprowadzić limity osób wpuszczanych do sklepu ze względu na bardzo duże zainteresowanie, ale także w celu zachowania jak największego bezpieczeństwa pracowników i klientów.

Primark w dniu otwarcia do środka wpuszczał małe grupy osób. Zazwyczaj było to ok. 5 osób. Jak podaje portal wiadomoscihandlowe.pl, ok. godz. 18:00 średni czas oczekiwania na wejście do Primarka wynosił ponad pół godziny. Sklep zapowiada, że w późniejszym czasie rozszerzy swoją ofertę. - Z czasem pojawią się w nim też produkty spożywcze, tak jak w sklepach w innych krajach, na przykład słodycze - powiedział Maciej Podwojski. 

<

<

Podobne artykuły

Lidl obniży ceny części produktów

Handel

Lidl wprowadza zmiany cen w związku z innymi stawkami VAT. Sieć już poinformowała klientów

Czytaj więcej >
Biedronka wycofuje szkodliwy ser

Handel

Popularny ser wycofany z Biedronki. Spożycie może wywołać u ciebie chorobę

Czytaj więcej >
By Krzysztoferski - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=29842461

Handel

Zakaz obowiązuje od 20 maja. Ale w sklepach wciąż możesz znaleźć alternatywy

Czytaj więcej >
Niedziela handlowa

Handel

Jutro zrobisz zakupy, ale jednak nie wszędzie. Do konkretnych sklepów wybierz się lepiej dzisiaj

Czytaj więcej >
Zakaz handlu zostanie czasowo zniesiony?

Handel

Zakaz handlu w niedzielę już nie taki pewny. Rząd może nie mieć wyjścia

Czytaj więcej >
Godziny otwarcia sklepów w długi weekend

Handel

Godziny otwarcia sklepów będą w ten weekend nieco inne. Lepiej je znać, żeby nie odbić się od drzwi

Czytaj więcej >