Primark, Trinity West, Leeds, West Yorkshire. Taken on the afternoon of Friday the 30th of May 2014.
Wikimedia/Mtaylor848, (CC BY-SA 4.0)
Autor Wiktoria Pękalak - 11 Września 2020

Rzucili się na sklep zaraz po otwarciu. Wiemy, ile warszawski Primark przyciągnął osób w pierwszy tydzień

Primark okazał się prawdziwym hitem w Warszawie. Otwarty 21 sierpnia cały czas przyciąga masę klientów. W pierwszym tygodniu otwarcia sklep w Galerii Młociny odwiedziło 200 tys. osób.

Primark - pierwszy sklep w Polsce

Od 21 sierpnia można robić zakupy w pierwszym sklepie Primark w Polsce. W pierwszych dniach otwarcia przed sklepem ustawiały się spore kolejki, ponieważ ze względu na obostrzenia sanitarne i wymagane odstępy ochrona nie dopuszczała, by sklep był przeludniony. Primark nie chciał podzielić się szczegółowymi danymi dotyczącymi liczby klientów, Business Insider dowiedział się jednak, że w pierwszym tygodniu, w którym otworzono sklep Galerię Młociny odwiedziło go 200 tys. osób.

Zajęli mu konto za 14 lat zaległego abonamentu, więc zrobił jedno. Sąd uznał, że nie musi nic płacićZajęli mu konto za 14 lat zaległego abonamentu, więc zrobił jedno. Sąd uznał, że nie musi nic płacićCzytaj dalej

- Cieszymy się z pozytywnej reakcji naszych polskich klientów na otwarcie sklepu Primark w Warszawie i choć spodziewaliśmy się dużego zainteresowania, rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania - poinformowało Business Insider biuro prasowe Primarka. Portalowi nie udało się jednak otrzymać informacji co do konkretnej liczby klientów, ponieważ sieć nie chce zdradzać wrażliwych informacji handlowych.

Rąbka tajemnicy uchyliła jednak sama Galeria Młociny:

DZISIAJ W GRZEJE:
1. Wchodzi kolejna opłata. Rachunki w górę o 130 zł
2. Afera mięsna w Biedronce. Para natychmiast zgłosiła sprawę, gdy odkryła, co znajduje się w opakowaniu

- Jak pokazują dotychczasowe dane, obecność Primarka w Galerii Młociny pozwoliła wyróżnić ofertę naszego centrum na mapie Warszawy i zachęcić nowych klientów do odwiedzenia go. Tak wysoka liczba odwiedzających, jedna z najwyższych w historii centrum, niezmiernie nas cieszy. Działała na korzyść pozostałych najemców obiektu, poprawiając ich wyniki. Obserwujemy, że ten trend się utrzymuje w kolejnych dniach - powiedział w rozmowie z Business Insiderem Tomasz Trzósło, prezes EPP, współwłaściciela Galerii Młociny.

Skosisz trawnik pod domem, grozi nawet 5 tys. zł kary. Zablokują nawet rozpalenie w kominkuSkosisz trawnik pod domem, grozi nawet 5 tys. zł kary. Zablokują nawet rozpalenie w kominkuCzytaj dalej

Można pokusić się o stwierdzenie, że wchodzenie przez Primark na polski rynek w czasie pandemii było ryzykownym krokiem, okazało się to jednak strzałem w dziesiątkę. Warto zaznaczyć, że gdy galerie pozamykano i wszystkie znane sieciówki przeniosły się na sprzedaż online, Primark nie otworzył sprzedaży internetowej.

Kultowy sklep, który cieszy się ogromną popularnością w całej Europie oferuje w Polsce kolekcje ubrań damskich, męskich i dziecięcych, ale to nie tylko. W Primarku o dwupiętrowej powierzchni 3 660 mkw w Galerii Młociny można znaleźć także artykuły do domu, kosmetyki, obuwie i akcesoria.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Robert Kubica wraca do Formuły 1. Przekazał informację, na którą czekali wszyscy
  2. Został zwolniony z Pytania na śniadanie z dnia na dzień. Teraz odpowiada na pytania o kłótnie za kulisami
  3. Problematyczny dochód seniora i 13. emerytura. Wielu seniorów chcąc otrzymać pomoc musi przedstawić oświadczenie
  4. ING o słonym rachunku dla Polaków. Jedynym sposobem na uniknięcie jest szybki zwrot
  5. 30 września wejdzie w życie nowe prawo. Na zakupach możesz się nieźle zdziwić
  6. Najbardziej pożądany adres w stolicy. Kuba Błaszczykowski kupił trzy apartamenty przy Złotej 44
ING o słonym rachunku dla Polaków. Jedynym sposobem na uniknięcie jest szybki zwrotING o słonym rachunku dla Polaków. Jedynym sposobem na uniknięcie jest szybki zwrotCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News