Prawo jazdy koronawirus Nowy Sącz
Wikimedia Commons 9chomik9 CC4.0
Autor Konrad Karpiuk - 28 Lipca 2020

Całkowicie zawieszają egzaminy na prawo jazdy. W ośrodku wykryto zakażonych wirusem

Chcą wyrobić prawo jazdy, trzeba mieć na uwadze przepisy epidemiologiczne i środki ostrożności poczynione w Ośrodkach Ruchu Drogowego. Jeśli ktoś zostanie zarażony, na kwarantannę mogę trafić wszyscy jego pracownicy.

Prawa jazdy chwilowo nie zrobicie w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego (MORD) w Nowym Sączu. Z powodu wykrycia koronawirusa u jednego z pracowników, zdecydowano się na wstrzymanie działalności aż do odwołania. Zawieszono także działanie ośrodka terenowego znajdującego się w Nowym Targu.

Problemy z Prawem Jazdy w Małopolsce

Informacje przekazał prezydent miasta, Ludomir Handzel, wstawiając komunikat MORD na swój profil na Facebooku. Powodów do obaw nie mają osoby, które oczekiwały na egzamin, bo wszystkie wniesione opłaty za egzaminy zachowają ważność. Problemem pozostaje jedynie kwestia terminu przeprowadzenia egzaminu.

Powiat nowosądecki w ostatnim czasie zmaga się ze znacznym wzrostem zakażeń. Jak wynika z doniesień mediów, sporą rolę w rozprzestrzenianiu się SARS-CoV-2 odegrały wesela w mniejszych miejscowościach, na których nie przestrzegano przepisów epidemicznych. Po nagłym przyroście zachorowań, burmistrz podjął stanowcze działania.

Nowy Sącz zmaga się z pandemią

- Zwracam się do mieszkańców Nowego Sącza, by zachować szczególną ostrożność w kontaktach z innymi mieszkańcami. Podejmujmy jedynie niezbędne aktywności (praca, zakupy, opieka nad seniorami). Zachowujmy reżim sanitarny: mycie rąk, odkażanie, ograniczanie kontaktów, zachowanie dystansu, stosowanie zabezpieczeń gdzie to konieczne i możliwe - mówił burmistrz Nowego Sącza w komunikacie do mieszkańców.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Najpierw uderzyła choroba, później śmierć. Tragedia córki Pazury i jego całej rodziny boli do dzisiaj
2. Lidl na półki rzuci absolutny hit sezonu. Znamy już ceny
3. TVP nawet nie zachowuje pozorów. Światło dzienne ujrzały zaskakujące fakty, które mówią wszystko

Z kolei jak czytamy na portalu RMF24, Nowy Sącz w sierpniu nie będzie organizować imprez masowych związanych ze sportem. Odwołano także "Jarmark Anielski", a sam burmistrz miasta zapowiadał, że planuje ograniczyć wydarzenia kulturalne.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe wytyczne GIS dla szkół. Wiemy, na jakich zasadach uczniowie mogą wrócić na lekcje
  2. W trakcie porodu dowiedziała się o zdradzie męża. Porażająca sytuacja nastąpiła chwilę póżniej
  3. Nie żyje prowadzący "Milionerów". Z jego ust padały pytania z geografii. Świat nie wierzy
  4. Polacy zaczęli niemal masowo kupować dwa produkty. Hurtownie nie nadążają
  5. Trwają poszukiwania wyjątkowego Polaka. Czeka na niego ponad milion zł, niesamowita wiadomość
  6. Przyjmiesz spadek, a bank weźmie się nawet za twoją pensję. Możesz wpaść w spore tarapaty
  7. Rewelacyjnie kisi ogórki według tajemnego przepisu. Wyjawił go, cała rodzina błaga mężczyznę o przetwory

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News