Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Potężna awaria w mBanku. Klienci nie mają jak przelewać pieniędzy
Radosław Święcki
Radosław Święcki 29.05.2021 02:00

Potężna awaria w mBanku. Klienci nie mają jak przelewać pieniędzy

Awaria w mBanku
Biznes Info

To nie jest dobry weekend dla klientów mBanku. Od rana skarżą się oni na trudności w dokonaniu przelewów BLIK, a także ekspresowych. Póki co nie wiadomo kiedy problem zostanie naprawiony.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • W mBanku nastąpiła awaria

  • Z czym klienci mają trudności

  • Co na to mBank

Awaria w mBanku

To nie jest dobry weekend dla klientów mBanku. Od rana skarżą się oni w mediach społecznościowych jednego z największych polskich banków na problemy z przelewami.

Klienci mBanku informują, że mają problemy z dokonaniem przelewów BLIK, a także ekspresowych. Trudności sprawia również pozyskanie informacji odnośnie tego dlaczego tak się dzieje. Jeden z klientów skarży się, że ma problem z dodzwonieniem się do banku. 

Business Insider Polska powołując się na dane downdetector.pl zwraca uwagę, że problemy musiały wystąpić już w piątek w godzinach nocnych, gdyż już wtedy zgłaszane były przez klientów banku problemy dotyczące głównie przelewów.

Co na to mBank? W komentarzu, którego treść przytacza portal poinformowano, że instytucja bada sprawę i przyjmuje wnioski od klientów.

Kiedy problem może zostać naprawiony? Tego póki co nie wiadomo, nie wiadomo również co jest jego przyczyną. 

mBank informuje jedynie, że przelewy BLIK zostaną zrealizowane z opóźnieniem i przeprasza za zaistniałą sytuację.

Problemy z przelewami są utrapieniem dla klientów banku gdyż nie spodziewali się takich utrudnień. mBank podobnie jak wiele innych instytucji od dłuższego czasu informuje o wystąpieniu możliwych trudności kilka dni przed tym jak mają one nastąpić. Tak było chociażby tydzień temu, gdy nie działała usługa eMakler i nie można było skorzystać z fakturowania. 

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz interesujące zdjęcia lub filmik? Podziel się z nami wysyłając na [email protected]

Tagi: mBank