Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Majowa pula promocyjna 300 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych w 14 miastach od Grupy Murapol
Materiał prasowy
Materiał prasowy 17.05.2024 16:11

Majowa pula promocyjna 300 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych w 14 miastach od Grupy Murapol

Grupa Murapol
Fot. materiał prasowy

Grupa Murapol rusza z nową promocją, która z pewnością zainteresuje wszystkie osoby wypatrujące dobrej okazji do zakupu własnego mieszkania lub planujące atrakcyjnie zainwestować w nieruchomość. Majowa pula obejmuje aż 300 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych w 26 inwestycjach na terenie 14 miast. Decydując się na zakup lokalu objętego promocją można zyskać rabat w cenie, a w przypadku wybranych lokali także miejsce postojowe w promocyjnej cenie.

Majowa promocja Grupy Murapol

Comiesięczne promocje Grupy Murapol to zawsze dobry sposób na upolowanie atrakcyjnej okazji mieszkaniowej lub inwestycyjnej. Teraz przekonać się mogą o tym wszystkie osoby, które zdecydują się na skorzystanie z naszej nowej akcji specjalnej. Wybór jest dość spory, bo w ramach majowej promocji stawiamy do dyspozycji klientów aż 300 lokali z nowoczesnymi udogodnieniami i w atrakcyjnych lokalizacjach, niemal we wszystkich obecnie oferowanych inwestycjach, z których część jest już sfinalizowana. Spore są też rabaty, jakie oferujemy do mieszkań i apartamentów inwestycyjnych objętych promocją, gdyż ceny zaczynają się od 8 434 zł za mkw. w Łodzi, 9 153 zł za mkw. w Gdańsku czy 9 690 zł za mkw. w Poznaniu – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup lokalu z majowej puli promocyjnej mogą liczyć nie tylko na atrakcyjny rabat w cenie mieszkania. W przypadku wybranych lokali można nabyć również miejsce postojowe – naziemne lub w podziemnej hali garażowej – w promocyjnej cenie.

Mieszkania i apartamenty inwestycyjne wchodzą w skład 26 inwestycji zlokalizowanych w 14 miastach w całej Polsce: Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Tychach i Wrocławiu.

Co ważne, aktualna kampania promocyjna obowiązuje tylko do końca miesiąca, dlatego nie warto zwlekać z decyzją zakupową. By poznać listę lokali objętych majową akcją specjalną, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej dedykowanej kampanii.

Tagi: Pieniądze