Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie
Stanisław Węgrowski
Stanisław Węgrowski 27.11.2019 01:00

Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie

biznes-info-640x433
Biznesinfo.pl

Lidl i Wittchen znowu razem

Lidl współpracuje z Wittchen już od długiego czasu, a współpraca układa się na tyle dobrze, że niemiecka sieć zdecydowała się kolejny raz wprowadzić do sprzedaży produkty polskiej marki. Popularny dyskont ostatni raz sprzedawał produkty firmy w październiku, a za chwilę rusza kolejna sprzedaż.

- Cieszymy się, że po raz kolejny możemy zaproponować klientom sieci Lidl Polska różnorodną ofertę, w której każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego - powiedziała cytowana przez superbiz.se.pl Monika Wittchen, Wiceprezes Zarządu Wittchen.

Lidl rozpocznie sprzedaż już za 3 dni

Specjalna kolekcja wejdzie do sprzedaży już w najbliższy weekend, a dokładnie 30 listopada. W sklepach sieci Lidl będzie można znaleźć wiele wyrobów z naturalnej włoskiej skóry najwyższej klasy. Wśród produktów marki Wittchen znajdą się torebki w 40 wzorach, 34 wzory portfeli, 26 wzorów rękawiczek, a także 12 wzorów pasków.

- Kolekcja galanterii skórzanej została dobrana tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających konsumentów. Jest to również idealna okazja, aby zaopatrzyć się w świąteczne upominki dla najbliższych. Proponujemy aż 136 różnych produktów, a klienci będą mogli także wybierać spośród różnych rodzajów skóry - oprócz skóry klasycznej, w ofercie znajdzie się także między innymi lizard, pikowana, oraz saffiano - zachwala kolekcję cytowana przez superbiz.se.pl Monika Wittchen, Wiceprezes Zarządu Wittchen.