BiznesINFO.pl
Lidl oferuje warzywa i owoce po dość atrakcyjnej cenie

BiznesInfo

Kapitalna promocja w Lidlu. Taniej aż o 60 proc., ale trzeba się pospieszyć

27 Lutego 2021

Autor tekstu:

Radosław Święcki

Znakomita informacja dla smakoszy owoców i warzyw. W Lidlu trwa promocja dzięki której będziecie mogli je kupić nawet o 60 proc. taniej. Trzeba jednak się pospieszyć, bo lada chwila przeceny się skończą.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Lidl oferuje promocyjne ceny owoców i warzyw

  • Do kiedy potrwa promocja

  • Jaki nowy produkt pojawi się wkrótce w sieci

Przeceny owoców i warzyw w Lidlu

Znakomita informacja dla smakoszy owoców i warzyw. Lidl oferuje promocję, dzięki której będzie można je kupić nawet o 60 proc. taniej. Akcja promocyjna obowiązuje w dniach 25-27 luty br., także warto się pospieszyć do najbliższej placówki dyskontu, gdyż przeceny potrwają już tylko do końca dnia.

Co będzie można kupić dużo taniej niż zazwyczaj?  Chociażby polskie jabłka odmian Idared i Gloster, które są oferowane w cenie 1,79 zł/kg, 40 proc. taniej niż zwykle. Jak zauważa serwis sadyogrody.pl to jedna z najniższych cen na rynku, gdyż zazwyczaj promocje jabłek w sieciach handlowych oscylowały wokół 1,99 zł/kg.

Złotówkę więcej zapłacimy za kilogram jabłek Golden Delicious, zaś jabłka grójeckie Gala Royal to koszt 3,99 zł za opakowanie 4 sztuki.

Lidl oferuje jednak po atrakcyjnej cenie nie tylko jabłka. W placówkach sieci taniej kupimy również polskie gruszki deserowe (3,49 zł/kg zamiast 4,99 zł/kg),  polskie buraki gotowane, które zostały przecenione o 50 proc. (1,99 zł/500 g/1 opakowanie zamiast 3,99 zł).

O 60 proc.  jak podaje Money.pl przeceniono natomiast polskie ziemniaki, które kosztują teraz 2,98 zł/5kg/1 opakowanie.

Lidl po promocyjnej cenie oferuje również m.in. włoszczyznę  (3,99 zł za pęczek), sałatę w doniczce (3,49 zł / szt.), ogórki zielone (9,99 zł) czy kapustę białą po o,49 zł /kg z aplikacją Lidl plus. Posiadacze tej aplikacji kupią również o 33 proc. taniej pomidory malinowe, które kosztują 11,99 zł/kg.

Nowy produkt w Lidlu

Tymczasem jak niedawno informowaliśmy już niebawem w sklepach Lidla klienci znajdą BIO serek homogenizowany dedykowany dzieciom pod marką Pilos, w ramach linii Piratki. Największą zaletą tego produktu jest bardzo prosty skład i zero cukru. W serku homogenizowanym marki Pilos klienci nie znajdą też substancji zagęszczających, konserwantów, ani sztucznych aromatów i barwników. Za słodki smak serka odpowiadać będzie BIO syrop z agawy.

Składniki wykorzystane do produkcji serka pochodzą z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych. Jego koszt to 1,99 zł/120 g/1 szt.

Wśród innych artykułów spożywczych Lidla mają znaleźć się kolejne produkty zwane szeroko ekologicznymi - nie tylko na Ryneczku Lidla, ale także w wielu innych kategoriach, jak np.: pieczywo, nabiał (a także alternatywy dla nabiału, takie jak napoje roślinne), miody, słone przekąski, makarony, dżemy, kawa, herbata i wiele innych.

Tagi:

Radosław ŚwięckiAutor

Redaktor Biznesinfo. Absolwent dziennikarstwa na UW. Wielbiciel politycznych biografii i zagranicznych stacji radiowych (zwłaszcza w językach, których nie rozumiem). Przed BiznesInfo związany z B2-biznes.pl, Forum Samorządowe i Magazynem THINKTANK.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

zakupy

Handel

Black Friday. Dobrze zorganizowana akcja może przynieść firmom korzyści

Czytaj więcej >

Handel

Żabka wprowadza do sprzedaży nową przekąskę o nazwie Black Dog. Czarny hot dog z czarnym sosem

Czytaj więcej >

Handel

GUS: Sprzedaż detaliczna rośnie wolniej niż się spodziewano

Czytaj więcej >

Handel

Wzrosły dostawy LNG do gazoportu w Świnoujściu

Czytaj więcej >

Handel

Izba Zbożowo-Paszowa: spadły krajowe ceny zbóż

Czytaj więcej >
PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS Warszawa hipermarket Carrefour N/Z Bezpieczne zakupy w godzinach dla seniorow powyzej 60 roku zycia - lista zakupow

Handel

Hipermarkety mają płacić w przyszłości wyższe podatki. Może to spowodować podwyżkę cen produktów

Czytaj więcej >