BiznesINFO.pl
Lidl wprowadza całkiem nowy produkt

flickr/Elliott Brown, (CC BY-SA 2.0)

Lidl idzie coraz mocniej w zdrową żywność. Niemiecki dyskont zaprezentował ofertę dla dzieci

18 Lutego 2021

Autor tekstu:

Wiktoria Pękalak

Lidl stopniowo poszerza swoją ofertę o kolejne produkty. Już wcześniej niemiecka sieć zapowiadała, że wprowadzi do asortymentu nowe produkty, jednak tego nikt się nie spodziewał. Nowy artykuł jest co prawda dedykowany dzieciom, ale z pewnością niejedna os

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jaki nowy produkt pojawi się w Lidlu

  • Co jest wyjątkowego w nowym produkcie Lidla

  • O jakie produkty niemiecka sieć będzie poszerzała asortyment

Lidl poszerza ofertę

Osoby, które muszą przestrzegać określonych diet, nie mają lekko. Producenci faszerują artykuły spożywcze wszystkim, co tylko możliwe, sprawiając, że wiele produktów staje się nieodpowiednia dla osób chorych, tych dbających o linię lub najmłodszych. Lidl doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego co jakiś czas w ofercie pojawia się nowy produkt, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Tym razem w sklepach Lidla pojawi się przysmak z dzieciństwa wielu osób - serek homogenizowany. Ten jest jednak wyjątkowy, ponieważ w przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku serków nie jest po brzegi wypchany cukrem.

BIO Serek homogenizowany w Lidlu

Już niedługo w sklepach Lidl klienci znajdą BIO serek homogenizowany dedykowany dzieciom pod marką Pilos, w ramach linii Piratki. Największą zaletą tego produktu jest bardzo prosty skład i zero cukru. W serku homogenizowanym marki Pilos nie znajdziemy też substancji zagęszczających, konserwantów, ani sztucznych aromatów i barwników. Za słodki smak serka odpowiadać będzie BIO syrop z agawy.

Składniki wykorzystane do produkcji serka pochodzą z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych i kupimy go już za 1,99 zł/120 g/1 szt.

Lidl przypomina, że serek można jeść na wiele sposobów, mimo że także bez dodatków smakuje wspaniale. Możemy wykorzystać go też jako dodatek do wielu potraw i deserów. Świetnie sprawdzi się też rozsmarowany na naleśnikach.

Lidl zaproponuje nowe produkty

Lidl już dawno zapowiadał, że powiększy ofertę produktów. Wśród nowych artykułów spożywczych mają znaleźć się kolejne produkty zwane szeroko ekologicznymi - nie tylko na Ryneczku Lidla, ale także w wielu innych kategoriach, jak na przykład: pieczywo, nabiał (a także alternatywy dla nabiału, takie jak napoje roślinne), miody, słone przekąski, makarony, dżemy, kawa, herbata i inne.

– Nieustanie rozszerzamy ten asortyment i dopasowujemy go do obecnych trendów. Obecnie ok. 25 produktów z Ryneczku Lidla posiada certyfikat bio – Aleksandra Robaszkiewicz, head of corprorate communications and CSR w sieci Lidl. – W ramach organizowanych przez nas tygodni tematycznych, takich jak np. Tydzień Zdrowia czy Tydzień Wege, klienci mają dostęp do jeszcze szerszej oferty bio produktów – dodała.

Tagi:

Lidl

Wiktoria PękalakAutor

Redaktor Biznesinfo. Absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, student filozofii. Wcześniej w miesięczniku "Teatr". Niestrudzenie projektuje zasadę ekwiwalencji z osi odbioru na oś kombinacji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Handel

Biedronka oferuje sprzęt elektroniczny w absurdalnie niskich cenach. Promocja od poniedziałku w sklepach

Czytaj więcej >

Handel

Niemiecki dyskont Woolworth wkracza do Polski. W tym roku pierwsze sklepy

Czytaj więcej >
Napoje energetyczne mogą być szkodliwe

Handel

Minister sportu Kamil Bortniczuk proponuje ograniczenie sprzedaży napojów energetycznych dla dzieci i młodzieży

Czytaj więcej >

Handel

Masło już dawno nie było tak tanie. Kaufland zdecydowanie prześcignął inne sklepy

Czytaj więcej >

Handel

Alarmująca sprzedaż popularnych „małpeczek”. Na horyzoncie widać zmiany

Czytaj więcej >

Handel

Kaufland płaci klientom, jeśli stoją w kolejce do kas dłużej niż 5 minut

Czytaj więcej >