Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Naubliżał ekspedientce i zniszczył mienie sklepowe warte 20 tys. zł. Powód miał wyjątkowo absurdalny
Radosław Święcki
Radosław Święcki 03.05.2020 02:00

Naubliżał ekspedientce i zniszczył mienie sklepowe warte 20 tys. zł. Powód miał wyjątkowo absurdalny

biznes-info-640x433
Biznesinfo.pl

Awantura w Legnicy

Policjanci w Legnicy zostali wezwani do jednego ze sklepów na terenie miasta. Mundurowi otrzymali informację, że mężczyzna demoluje placówkę handlową. Po przybyciu na miejsce zastali właścicielkę sklepu i zranionego 36-latka.

Z ustaleń policji, o których informują wiadomoscihandlowe.pl wynika, że agresję mężczyzny wywołało zwrócenie mu uwagi, by zastosował się do rządowych obostrzeń i poczekał na obsługę na zewnątrz. 36-latek zaczął wyzywać właścicielkę sklepu i uderzył w plastikową konstrukcje zamontowaną na sklepowej ladzie, a następnie  uszkodził wagę, kasę fiskalną, telefony komórkowe oraz porozrzucał po sklepie towar.

Mężczyznę ujął obecny w sklepie mąż sprzedawczyni. Z racji powstałych obrażeń klienta, wezwano pogotowie ratunkowe, a po opatrzeniu ran został on przewieziony do policyjnej celi. 36-latkowi przedstawiono już zarzut zniszczenia sklepowego mienia, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Straty wywołane przez agresywnego klienta właścicielka placówki handlowej wyceniła na ok. 20 tys. zł.

Tagi: sklep