PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS 04.04.2020. Epidemia koronowirusa w Polsce Warszawa Praga Polnoc N/z prawie pusty parking przed sklepem Kaufland
East News, Zofia i Marek Bazak
Autor Kamila Jeziorska - 17 Grudnia 2020

Od dziś Kaufland ma wyjątkowy prezent dla swoich klientów. Z zakupami nie ma co zwlekać

Kaufland zbroi swoich klientów na weekend i przygotował specjalną ofertę promocyjną z tej okazji. Klienci sieci sklepów będą mogli dostać piwo za darmo, ale muszą spełnić kilka warunków. Trzeba się spieszyć, bowiem promocja Kauflandu przyciągnie ogromne tłumy chętnych.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie promocje przygotował Kaufland dla swoich klientów
  • Który artykuł okaże się prawdziwym hitem sprzedażowym
  • Które sieci sklepów już wcześniej zdecydowały się na podobną promocję

Kaufland i jego promocje świąteczne

Kaufland przygotował dla swoich klientów nową ofertę promocyjną, z której będzie można skorzystać już od 17 grudnia do środy 20 grudnia. Na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia, klienci sieci sklepów będą mogli nie tylko zaoszczędzić kilka złotych, ale także nieźle zabawić się w trakcie tego weekendu.

Kaufland w tym tygodniu zdecydował się na przecenę masła ekstra na 2,99 zł, ale także filetów śledziowych. Jednocześnie w Kauflandzie będzie można nabyć karpia świeżego, który jest już wypatroszony. W tym roku sieć sklepów postanowiła nie decydować się na żywe zwierzęta.

Frajdą dla młodszych konsumentów mogą być mandarynki, które kupimy już za 2,49 zł/kg oraz czekolady Milka za 2,99 zł/szt. Jednakże to jeszcze nie koniec promocji w Kauflandzie.

Rabatami objętych zostanie także szereg artykułów chemicznych m.in.: proszek do prania, płyn do płukania oraz spożywczych niezbędnych do przygotowania wigilijnych i świątecznych potraw. Klienci będą mogli kupić taniej m.in.: uszka z grzybami, pierogi, jajka i inne.

Nie ominą Cię nowe obowiązki jeśli używasz jednego gadżetu. Rejestracja to dopiero początekNie ominą Cię nowe obowiązki jeśli używasz jednego gadżetu. Rejestracja to dopiero początekCzytaj dalej

Kaufland rozdaje piwo za darmo

Mimo wszystko prawdziwą gratką okazała się obowiązująca promocja na piwo Harnaś. Klienci sieci Kaufland będą mogli kupić 6 sztuk piwa, a 4 dostać za darmo. Jakie są dokładne warunki promocji?

Przy zakupie 10 szt. za jedną zapłacimy zaledwie 1,29 zł. Rabat naliczany jest przy kasie, natomiast jedna osoba może maksymalnie kupić 20 szt. piwa - powyżej tej ilości obowiązuje cena regularna.

Kaufland gazetka

Poprzez swoją promocję, Kaufland dołączył do grona sieci sklepów oferujących rabaty na piwo. Przypomnijmy, że jako pierwsza z takiej akcji zasłynęła Biedronka z promocją 12+12 gratis, a następnie Lidl.

Kaufland to ogromna sieć sklepów, która wciąż się rozwija. Spółka została założona w 1984 r., jednakże w Polsce pierwszy sklep Kauflandu powstał dopiero w 2001 r. i od tamtego czasu polityka firmy znacząco się zmieniła.

Kaufland obecnie stawia na zadowolenie swoich klientów i jak podkreśla, jest to kluczowa wartość w codziennym działaniu. Sieć sklepów podkreśla, że poza satysfakcją klientów ważni są także pracownicy. Obecnie Kaufland posiada 1200 sklepów nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie.

Artykuły polecane przez redakcję Biznesinfo:

  1. Zapomnisz i zapłacisz nawet 8400 zł. Od nowego roku kary dla właścicieli aut wystrzelą jak nigdy wcześniej
  2. 66-latka znalazła na ulicy 10 tys. zł. Później policjantom opadły szczęki
  3. Nadchodzą ogromne zmiany w przepisach o odpadach. Segregacja zmieni się nie do poznania

KONIECZNIE OBEJRZYJ:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News