BiznesINFO.pl
PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS 04.04.2020. Epidemia koronowirusa w Polsce Warszawa Praga Polnoc N/z prawie pusty parking przed sklepem Kaufland

East News, Zofia i Marek Bazak

Od dziś Kaufland ma wyjątkowy prezent dla swoich klientów. Z zakupami nie ma co zwlekać

17 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Kamila Jeziorska

Kaufland zbroi swoich klientów na weekend i przygotował specjalną ofertę promocyjną z tej okazji. Klienci sieci sklepów będą mogli dostać piwo za darmo, ale muszą spełnić kilka warunków. Trzeba się spieszyć, bowiem promocja Kauflandu przyciągnie ogromne t

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie promocje przygotował Kaufland dla swoich klientów

  • Który artykuł okaże się prawdziwym hitem sprzedażowym

  • Które sieci sklepów już wcześniej zdecydowały się na podobną promocję

Kaufland i jego promocje świąteczne

Kaufland przygotował dla swoich klientów nową ofertę promocyjną, z której będzie można skorzystać już od 17 grudnia do środy 20 grudnia. Na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia, klienci sieci sklepów będą mogli nie tylko zaoszczędzić kilka złotych, ale także nieźle zabawić się w trakcie tego weekendu.

Kaufland w tym tygodniu zdecydował się na przecenę masła ekstra na 2,99 zł, ale także filetów śledziowych. Jednocześnie w Kauflandzie będzie można nabyć karpia świeżego, który jest już wypatroszony. W tym roku sieć sklepów postanowiła nie decydować się na żywe zwierzęta.

Frajdą dla młodszych konsumentów mogą być mandarynki, które kupimy już za 2,49 zł/kg oraz czekolady Milka za 2,99 zł/szt. Jednakże to jeszcze nie koniec promocji w Kauflandzie.

Rabatami objętych zostanie także szereg artykułów chemicznych m.in.: proszek do prania, płyn do płukania oraz spożywczych niezbędnych do przygotowania wigilijnych i świątecznych potraw. Klienci będą mogli kupić taniej m.in.: uszka z grzybami, pierogi, jajka i inne. 

Kaufland rozdaje piwo za darmo

Mimo wszystko prawdziwą gratką okazała się obowiązująca promocja na piwo Harnaś. Klienci sieci Kaufland będą mogli kupić 6 sztuk piwa, a 4 dostać za darmo. Jakie są dokładne warunki promocji?

Przy zakupie 10 szt. za jedną zapłacimy zaledwie 1,29 zł. Rabat naliczany jest przy kasie, natomiast jedna osoba może maksymalnie kupić 20 szt. piwa - powyżej tej ilości obowiązuje cena regularna.

Poprzez swoją promocję, Kaufland dołączył do grona sieci sklepów oferujących rabaty na piwo. Przypomnijmy, że jako pierwsza z takiej akcji zasłynęła Biedronka z promocją 12+12 gratis, a następnie Lidl.

Kaufland to ogromna sieć sklepów, która wciąż się rozwija. Spółka została założona w 1984 r., jednakże w Polsce pierwszy sklep Kauflandu powstał dopiero w 2001 r. i od tamtego czasu polityka firmy znacząco się zmieniła.

Kaufland obecnie stawia na zadowolenie swoich klientów i jak podkreśla, jest to kluczowa wartość w codziennym działaniu. Sieć sklepów podkreśla, że poza satysfakcją klientów ważni są także pracownicy. Obecnie Kaufland posiada 1200 sklepów nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie.

Tagi:

Kamila JeziorskaAutor

Redaktor Biznesinfo. Absolwentka stosunków międzynarodowych na UKSW i studentka ostatniego roku politologii i dziennikarstwa. Uważa, że dziennikarstwo to nie tylko zawód, ale też misja. Uwielbia Stany Zjednoczone, jamniki i serial "House of Cards". Najbardziej lubi pisać na tematy polityczne i społeczne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

sklep Lidl

Handel

Niedziele handlowe. W grudniu będzie więcej okazji do zakupów

Czytaj więcej >
Zakupy

Handel

Nowelizacja ustawy o prawach konsumenta. Konieczność podawania ceny przed obniżką

Czytaj więcej >
pixabay, jarmoluk

Handel

H&M zwolni 1500 pracowników. Firma zaoszczędzi w ten sposób 190 mln dolarów

Czytaj więcej >
Zakaz sprzedaży alkoholu w Polsce. Biskupi naciskają.

Handel

Producenci alkoholi zwiększają produkcję. Szykują się na podwyżkę akcyzy

Czytaj więcej >
Biedronka

Handel

Mandat za wzięcie żywności ze śmietnika Biedronki. Jest wyrok sądu

Czytaj więcej >

Handel

Polska będzie handlować z Katarem nie tylko LNG

Czytaj więcej >