Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Masowe obniżki w popularnej sieciówce. Aż 3000 produktów kupisz taniej
Kamila Jeziorska
Kamila Jeziorska 06.07.2020 02:00

Masowe obniżki w popularnej sieciówce. Aż 3000 produktów kupisz taniej

Kaufland obniża ceny produktów. Taniej nawet 3000 produktów.
pexels.com

Kaufland obniża ceny

W związku z wprowadzeniem od 1 lipca tego roku nowej matrycy stawek VAT wiele produktów potanieje. Nowa matryca stawek VAT wpłynęła nie tylko na uproszczenie stawek VAT i przepisów, ale także na obniżenie lub podwyższenie cen poszczególnych produktów i usług. Niższe ceny będzie miało pieczywo i wyroby piekarnicze, produkty dla dzieci i niemowląt, owoce, a nawet bakalie - podaje serwis wiadomoscihandlowe.pl.

Kaufland wyszedł przed szereg innych sieć sklepów i już dostosował się do wprowadzonych zmian. W gazetce reklamowej sieci czytamy, że zrobił to bez kompromisów, uczciwie i przejrzyście. Swoich klientów zaprasza na jeszcze tańsze niż do tej pory zakupy. W nowej gazetce znajdziemy tysiące produktów w niższych cenach. Kaufland podaje także o ile dany produkt jest tańszy procentowo.

Kaufland przed wszystkimi

Kaufland zdecydował się na obniżenie cen wielu produktów już w lutym tego roku. Sieci sklepów zależało na tym, aby klienci mogli skorzystać z nowych podatków jeszcze przed wejściem w życie ustawy zmieniającej stawki podatku VAT - przypomina portal wiadomoscihandlowe.pl.

Kaufland to sieć sklepów należąca do niemieckiej grupy Schwarz. Do tej samej grupy należy także sieć sklepów Lidl. W całej Europie sieć posiada 1 300 sklepów i zatrudnia ok. 130 000 pracowników. W pierwszym kwartale 2020 r. sieć miała 213 sklepów w Polsce i zatrudniała ok. 15 000 pracowników.