Pamiątki z lat 90-tych mogą okazać się bardzo cenne.
flickr/Katie Fricker
Autor Wiktoria Pękalak - 26 Lipca 2020

W dzieciństwie pewnie miałeś ich od groma. Lepiej zajrzyj do szafy, teraz za starą kartę można dostać 900 tys. zł

Metal Tazo, karty z Pokemonami, piłkarzami, karteczki do segregatorów - kto ich nie zbierał? Dzieciaki często wydają całe swoje kieszonkowe, by powiększyć swoje kolekcje. Okazuje się, że to może być świetna inwestycja na przyszłość. Warto przeszukać szuflady i stare kartony, ponieważ pamiątki z dzieciństwa mogą okazać się teraz bardzo cenne.

Niezwykle cenna karta z Pikachu

Wszyscy, którzy obsesyjnie zbierali karty z Pokémonami w latach 90-tych powinni jak najszybciej przejrzeć swoje zbiory. W ten weekend na aukcji sprzedano najrzadszą na świecie kartę Pokemon. Anonimowy kupujący nabył ją na aukcji za ponad 230 tysięcy dolarów.

Klasyki za małe pieniądze. Pojeździsz i podłubiesz pod maską, dla pasjonatówKlasyki za małe pieniądze. Pojeździsz i podłubiesz pod maską, dla pasjonatówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok
2. Lidl na półki rzuci absolutny hit sezonu. Znamy już ceny
3. Kim tak naprawdę była Ewa Milde i na co zmarła? Poruszająca historia niezwykłej polskiej aktorki znanej z "Czterdziestolatka"

„Karta o której mowa przedstawia Pokémona Pikachu uzbrojonego w pędzel i narzędzia do rysowania. Ta lśniąca karta Pikachu Illustrator przedstawia grafikę autorstwa Atsuko Nishidy, który wymyślił oryginalny projekt Pikachu na początku lat 90., inspiracją dla artysty były wiewiórki i daifuku, miękkie i kruche japońskie ciasto ryżowe ” - podało High Snobiety.

Takich perełek powstało 39, jednak tylko 10 z nich jest w tej chwili w obiegu. Karty Pikachu Illustrator zostały rozdane zwycięzcom konkursu na ilustrację komiksową CoroCoro pod koniec lat 90-tych.

Poważny spór na granicy Polski i Czech. Sprawa może trafić do BrukseliPoważny spór na granicy Polski i Czech. Sprawa może trafić do BrukseliCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wstrząsające sceny podczas pogrzebu. Żałobnicy nagle usłyszeli przeraźliwe krzyki z trumny, wszyscy zamarli
  2. Wkrótce w sklepach może powstać nowy zakaz. Większość Polaków jest za, a Wy?
  3. Są ofiary. Samolot uderzył w apartamentowiec. Dramatyczne doniesienia z Europy
  4. Emerycie, znamy już kwotę czternastej emerytury. Uśmiech na Twojej twarzy gwarantowany
  5. Waloryzacja 2021: Wiemy, jakie będą podwyżki. Najwyższe od 10 lat
  6. Od 2021 roku nowy obowiązek na zakupach. Wprowadzić go będą musiały nawet najmniejsze ze sklepów
  7. Joanna Krupa przypadkiem pokazała kuchnię. Jest ogromne zaskoczenie, spodziewaliśmy się czegoś innego

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News