BiznesINFO.pl > Twój portfel > ING Bank ostrzega. Klientów czekają utrudnienia
Przemysław Terlecki
Przemysław Terlecki 22.03.2022 09:11

ING Bank ostrzega. Klientów czekają utrudnienia

biznes-info-640x433
Biznesinfo.pl

ING Bank ostrzegł swoich klientów o problemach w działalności i dostępie do usług. Jak się okazuje, wszyscy korzystający z oferty ING Banku będą musieli liczyć się z tym, że już w nocy z 17 na 18 sierpnia usługi zostaną wyłączone. O północy zacznie się problem z dostępnością do usług, a potrwa to, jak przynajmniej podał bank, do 5:30 w niedzielny poranek.

O ograniczeniu jakich usług mowa? Tych jest całkiem sporo. Klienci, którzy będą próbowali dostać się do usług banku w nocy z soboty na niedzielę będą mieli problemy z dostępem do bankomatów, wpłatomatów, bankowości internetowej, mobilnej, płatności BLIK, przelewów eksprestowych, a także płatności internetowych płać z ING. Co więcej, już o 14:00 w sobotę klienci ING nie będzie też możliwości dokonywania szybkich rozliczeń w kantorze banku.

ING Bank ogranicza dostępność do usług

Liczba ograniczeń klientów ING jest spora, ale nie tylko klienci ING będą mieli problem. Na koniec weekendu problemy będą mieć klienci Nest Banku. Ta instytucja finansowa poinformowała bowiem o przerwie, która nastąpi w nocy z niedzieli na poniedziałek (18-19 sierpnia). Nie ma co liczyć wówczas na działanie kart bankowych, problemy mają mieć także ci, którzy zdecydują się na operację w bankomacie, czy płatność w internecie. Przerwa w dostawie usług ma potrwać od 0:00 do 04:00 w poniedziałek.

Jak podaje jednak Bankier.pl, najdłuższą przerwę klientom zafundował jednak Toyota Bank. Ta instytucja poinformowała bowiem o ograniczeniu dostępu do usług od 18:00 16 sierpnia, czyli w piątek, do końca niedzieli, choć nie sprecyzowano dokładnej godziny. Jakie usługi zostaną ograniczone? Mowa o poważnych brakach, gdyż klienci Toyota Banku muszą liczyć się z problemami w logowaniu się na swój rachunek w bankowości internetowej oraz dokonywaniu szybkich płatności przez internet.

Polecane