BiznesINFO.pl
biznes-info-640x433

Biznesinfo.pl

ING Bank ostrzega. Klientów czekają utrudnienia

17 Sierpnia 2019

Autor tekstu:

Przemysław Terlecki

ING Bank ostrzegł klientów przed ograniczeniami w dostępności do jego usług w ten weekend. Jak się okazuje, sprawa nie dotyczy wielu osób, ale wielu usług. Poza ING problemy mają również klienci Nest Banku i Toyota Banku.

ING Bank ostrzegł swoich klientów o problemach w działalności i dostępie do usług. Jak się okazuje, wszyscy korzystający z oferty ING Banku będą musieli liczyć się z tym, że już w nocy z 17 na 18 sierpnia usługi zostaną wyłączone. O północy zacznie się problem z dostępnością do usług, a potrwa to, jak przynajmniej podał bank, do 5:30 w niedzielny poranek.

O ograniczeniu jakich usług mowa? Tych jest całkiem sporo. Klienci, którzy będą próbowali dostać się do usług banku w nocy z soboty na niedzielę będą mieli problemy z dostępem do bankomatów, wpłatomatów, bankowości internetowej, mobilnej, płatności BLIK, przelewów eksprestowych, a także płatności internetowych płać z ING. Co więcej, już o 14:00 w sobotę klienci ING nie będzie też możliwości dokonywania szybkich rozliczeń w kantorze banku.

ING Bank ogranicza dostępność do usług

Liczba ograniczeń klientów ING jest spora, ale nie tylko klienci ING będą mieli problem. Na koniec weekendu problemy będą mieć klienci Nest Banku. Ta instytucja finansowa poinformowała bowiem o przerwie, która nastąpi w nocy z niedzieli na poniedziałek (18-19 sierpnia). Nie ma co liczyć wówczas na działanie kart bankowych, problemy mają mieć także ci, którzy zdecydują się na operację w bankomacie, czy płatność w internecie. Przerwa w dostawie usług ma potrwać od 0:00 do 04:00 w poniedziałek.

Jak podaje jednak Bankier.pl, najdłuższą przerwę klientom zafundował jednak Toyota Bank. Ta instytucja poinformowała bowiem o ograniczeniu dostępu do usług od 18:00 16 sierpnia, czyli w piątek, do końca niedzieli, choć nie sprecyzowano dokładnej godziny. Jakie usługi zostaną ograniczone? Mowa o poważnych brakach, gdyż klienci Toyota Banku muszą liczyć się z problemami w logowaniu się na swój rachunek w bankowości internetowej oraz dokonywaniu szybkich płatności przez internet.

Tagi:

pieniądzekonta bankoweING

Przemysław TerleckiAutor

Wydawca Biznesinfo. Dziennikarz z wykształcenia i z zamiłowania. Baczny obserwator polityki, nocnego nieba, a także rozwoju rynku piw kraftowych. Z mediami związany od lat, zwykle zaangażowany w komentowanie świata polityki.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

pixabay, IADE-Michoko

Twój portfel

Ceny paliw. Analitycy nie przewidują gwałtownych wzrostów

Czytaj więcej >
pixabay, geralt

Twój portfel

Podwyżki cen prądu nieuniknione. W ciągu kilku lat dołożymy po 700 zł

Czytaj więcej >
Biznes Info

Twój portfel

Czekasz na paczkę? To się nie doczekasz, prędzej znikną Ci pieniądze z konta

Czytaj więcej >
Biznes Info

Twój portfel

Abonament RTV. Są stawki na przyszły rok

Czytaj więcej >
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 10.04.2019. n/z Klawiatura z dlonia w rekawicy.

Twój portfel

Oszustwo na "Netflix" i na "PayPal". KNF ostrzega przed fałszywymi mailami

Czytaj więcej >
Oszczędzić na wywozie śmieci nie zawsze się da

Twój portfel

Mieszkańcy bloków bez liczników zapłacą krocie. Niezależnie od segregacji i oszczędzania wody

Czytaj więcej >