ING Bank ogłasza problemy w funkcjonowaniu w weekend
Autor Przemysław Terlecki - 17 Sierpnia 2019

ING Bank ostrzega. Klientów czekają utrudnienia

ING Bank ostrzegł klientów przed ograniczeniami w dostępności do jego usług w ten weekend. Jak się okazuje, sprawa nie dotyczy wielu osób, ale wielu usług. Poza ING problemy mają również klienci Nest Banku i Toyota Banku.

ING Bank ostrzegł swoich klientów o problemach w działalności i dostępie do usług. Jak się okazuje, wszyscy korzystający z oferty ING Banku będą musieli liczyć się z tym, że już w nocy z 17 na 18 sierpnia usługi zostaną wyłączone. O północy zacznie się problem z dostępnością do usług, a potrwa to, jak przynajmniej podał bank, do 5:30 w niedzielny poranek.

O ograniczeniu jakich usług mowa? Tych jest całkiem sporo. Klienci, którzy będą próbowali dostać się do usług banku w nocy z soboty na niedzielę będą mieli problemy z dostępem do bankomatów, wpłatomatów, bankowości internetowej, mobilnej, płatności BLIK, przelewów eksprestowych, a także płatności internetowych płać z ING. Co więcej, już o 14:00 w sobotę klienci ING nie będzie też możliwości dokonywania szybkich rozliczeń w kantorze banku.

Emerycie, już od października Twoja emerytura może być znacznie wyższa. Jest jednak kilka warunkówEmerycie, już od października Twoja emerytura może być znacznie wyższa. Jest jednak kilka warunkówCzytaj dalej

ING Bank ogranicza dostępność do usług

Liczba ograniczeń klientów ING jest spora, ale nie tylko klienci ING będą mieli problem. Na koniec weekendu problemy będą mieć klienci Nest Banku. Ta instytucja finansowa poinformowała bowiem o przerwie, która nastąpi w nocy z niedzieli na poniedziałek (18-19 sierpnia). Nie ma co liczyć wówczas na działanie kart bankowych, problemy mają mieć także ci, którzy zdecydują się na operację w bankomacie, czy płatność w internecie. Przerwa w dostawie usług ma potrwać od 0:00 do 04:00 w poniedziałek.

Jak podaje jednak Bankier.pl, najdłuższą przerwę klientom zafundował jednak Toyota Bank. Ta instytucja poinformowała bowiem o ograniczeniu dostępu do usług od 18:00 16 sierpnia, czyli w piątek, do końca niedzieli, choć nie sprecyzowano dokładnej godziny. Jakie usługi zostaną ograniczone? Mowa o poważnych brakach, gdyż klienci Toyota Banku muszą liczyć się z problemami w logowaniu się na swój rachunek w bankowości internetowej oraz dokonywaniu szybkich płatności przez internet.

Kuchciński bardziej godny zaufania niż Schetyna. Sondaż zaufania PolakówKuchciński bardziej godny zaufania niż Schetyna. Sondaż zaufania PolakówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  2. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę
  3. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągnięcie
  4. Prezent ślubny czekał na otwarcie aż 9 lat. Młoda para nie spodziewała się tego, co znajdzie w środku

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na: Google News