fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 01.10.2018. n/z Logo banku ING.
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Autor Julian Bakuła - 14 Lipca 2020

Bank ING ma ważną wiadomość dla swoich klientów. Lepiej się zapoznaj, jeśli planujesz operacje bankowe

Klienci banku ING powinni mieć się na baczności. W najbliższym czasie utrudnione może być korzystanie z niektórych usług bankowości internetowej i mobilnej ING. Lepiej z wyprzedzeniem wykonać ważne operacje bankowe.

Bank ING planuje prace serwisowe

ING Bank Śląski opublikował ważny komunikat, z którym powinni zapoznać się jego klienci korzystający z oferowanych przez ING usług bankowości internetowej i mobilnej. Na najbliższy weekend bank ING planuje praca serwisowe, które mogą utrudnić klientom banku dokonywanie ważnych transakcji czy operacji bankowych. "W nocy z soboty na niedzielę, tj. 18/19 lipca od 00:00 do 05:30 planujemy prace serwisowe, które usprawnią działanie naszych usług w przyszłości" - informuje bank ING.

Klienci ING powinni przygotować się na utrudnienia

Klienci banku ING planujący dokonanie w najbliższych dniach transakcji czy operacji bankowych powinni przygotować się na utrudnienia i z wyprzedzeniem - tzn. przed weekendem 17-18 lipca - skorzystać z usług bankowości internetowej lub mobilnej oferowanych przez bank. Prace serwisowe w ING mogą uniemożliwić im wykonanie ważnych, niecierpiących zwłoki płatności w najbliższy weekend. "W tym czasie Moje ING, aplikacja mobilna Moje ING mobile będą działać w ograniczonym zakresie. Nie będzie działać system bankowości internetowej ING Business oraz jego wersja mobilna" - ostrzega ING.

Już prawie 60 tys. matek dostało w czerwcu dodatkowe pieniądze. Ma być ich znacznie więcejJuż prawie 60 tys. matek dostało w czerwcu dodatkowe pieniądze. Ma być ich znacznie więcejCzytaj dalej

Zakres utrudnień będzie naprawdę duży. Trzeba przygotować się na to, że w weekend niemożliwe będzie korzystanie z bankomatów i wpłatomatów, systemu bankowości internetowej Moje ING, aplikacji mobilnej Moje ING mobile, systemu bankowości internetowej ING Business i jego wersji mobilnej, płatności BLIK, przelewów ekspresowych, płatności internetowych Płać z ING, płatności kartami w internecie, które są dodatkowo potwierdzane jednorazowym kodem SMS.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Masowe obniżki w popularnej sieciówce. Aż 3000 produktów kupisz taniej
2. Może masz podobną monetę? Możesz być milionerem, chodzi o nominał 5 zł, niezwykłe

Poza tym - jak informuje ING - w weekend nie będzie się dało aktywować kart, zmieniać limitów transakcyjnych i nadawać kodów PIN, zamówić kart płatniczych, przypisać do telefonu kart w aplikacji Moje ING mobile, dodać kart do portfeli płatniczych (Apple Pay, Garmin Pay i Google Pay), zrobić przelewu z rachunku karty kredytowej, składać wniosków o subwencję dla Firm, kupować naszych produktów - w Moim ING i na stronie www.ing.pl (w tym pożyczek i kont, także oszczędnościowych), dodawać karty do Apple Wallet w aplikacji Moje ING, zarządzać swoimi kartami w ING Business, realizować innych procesów kartowych, ani wymienić walut w Kantorze.

Polacy nadal montują LPG. Korzyści są coraz większePolacy nadal montują LPG. Korzyści są coraz większeCzytaj dalej

Zawieszone będzie również księgowanie przelewów. "Od soboty 18 lipca od godziny 14:00 nie będziemy księgować transakcji w trybie online. Przelewy wewnętrzne tj. pomiędzy kontami w ING Banku Śląskim, przyjęte do realizacji po godz. 14.00, zrealizujemy tego samego dnia, natomiast zaksięgujemy je w poniedziałek 20 lipca. Przelewy zewnętrzne, które przyjmiemy do realizacji po godz. 14:00, zrealizujemy w poniedziałek 20 lipca" - czytamy w komunikacie ING. Bank zachęca do dokonywania wypłat gotówki i przelewów oraz zastrzegania kart z wyprzedzeniem, aby weekend nie przyniósł klientom ING niemiłego zaskoczenia.

Na urlop lepiej weź je ze sobą. Podczas pandemii niektórych rzeczy w hotelu nie będzieNa urlop lepiej weź je ze sobą. Podczas pandemii niektórych rzeczy w hotelu nie będzieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media obiegła fatalna wiadomość. Nie żyje Mikołaj Klimek, aktor znany z "M jak Miłość, "Na Wspólnej" i "13 Posterunku"
  2. Kolejne europejskie miasto zrywa współpracę z Polską. Powód jest poważny
  3. PKW podało frekwencję do południa. Wyniki, jakich nie było od dawna
  4. Dodatkowe 4 tys. zł co miesiąc do emerytury. ZUS: coraz więcej Polaków może się załapać
  5. Aż 40 tys. polskich kierowców może mówić o wielkim szczęściu. Przepisy będą dla nich dużo bardziej korzystne
  6. Najlepsza od wielu lat wiadomość z polskich lasów. Elżbieta i Tomasz przekazali piorunujące wieści

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News