Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Greene: „Nie dawajmy więcej pieniędzy Ukrainie. Nadszedł czas, aby zakończyć tę wojnę i żądać pokoju"
Patryk Solarczyk
Patryk Solarczyk 20.11.2022 16:02

Greene: „Nie dawajmy więcej pieniędzy Ukrainie. Nadszedł czas, aby zakończyć tę wojnę i żądać pokoju"

Czy w najbliższych tygodniach dojdzie do spotkania Putin-Zełenski?
domena publiczna

Po ostatnim incydencie(wybuch w Przewodowie), który opisywały media na całym świecie, wielu polityków Partii Republikańskiej publicznie wyraziło swoje zmęczenie wojną na wschodzie Europy.

Konserwatywni politycy apelują o zakończenie wysyłania miliardów dolarów i uzbrojenia dla Ukrainy oraz pracę nad pokojowym zakończeniem konfliktu.

Donald Trump Jr o wojnie

Donald Trump Jr, syn Donalda Trumpa napisał na swoim koncie w serwisie Twitter: "Skoro to ukraińska rakieta uderzyła w naszego sojusznika z NATO, Polskę, czy możemy przynajmniej przestać wydawać miliardy na ich uzbrojenie?".

Kongresmen Troy Nehls napisał: "Pocisk, który zabił dwie osoby w Polsce, był prawdopodobnie z Ukrainy. Jeśli Zełenski wiedział i zdecydował się kłamać, największym zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego, z jakim mamy do czynienia, jest Ukraina, która nęci nas w kierunku III wojny światowej. Ani grosza więcej" relacjonuje wypowiedź polityka, serwis businessinsider.com.pl

Marjorie Taylor Greene o wojnie

"Atak rakietowy zabijający dwóch niewinnych ludzi w Polsce był prawdopodobnie ze strony ukraińskiej obrony powietrznej. Musimy przestać pozwalać Zełenskiemu domagać się pieniędzy i broni od amerykańskich podatników, podczas gdy on próbuje wciągnąć nas w III wojnę światową" – relacjonuje serwis businessinsider.com.pl

"Nie dawajmy więcej pieniędzy Ukrainie. Nadszedł czas, aby zakończyć tę wojnę i żądać pokoju" – kontynuowała.

Tagi: Ukraina USA Rosja