Carrefour z innowacyjna usługą
PxHere/CC0/zdjęcie ilustracyjne
Autor Oktawian Góral - 14 Lipca 2020

Ciepłe posiłki w znanej sieci handlowej. Nowa usługa dla klientów

Innowacyjna usługa w sklepach Carrefour. Sieć testuje automaty do sprzedaży gotowych ciepłych posiłków do spożycia zarówno na miejscu, jak i na wynos. Póki co urządzenia są dostępne w ośmiu sklepach franczyzowych Carrefour Expres w Warszawie.

Carrefour z innowacyjną usługą. Póki co testowo i wyłącznie w Warszawie. Usługa ma być sprawdzana pod względem zainteresowania, preferencji korzystających i wygody użytkowania. Francuska sieć sklepów szczyci się w komunikacie, że jest to zupełnie nowe podejście do sposobu podawania posiłków.

Carrefour z innowacyjną usługą


Carrefour w najnowszej usłudze oferuje możliwość zakupu ciepłych posiłków z całkowitym pominięciem czynnika ludzkiego. Rozwiązanie - jak pisze sieć w komunikacie - zapewni wysokie bezpieczeństwo, gdyż bezpośredni kontakt człowieka z żywnością jest niemalże całkowicie wykluczony. Zaczyna się to już na etapie produkcji dania w formie gotowej porcji, przez podgrzanie go na parze, a kończąc na sprzedaży w automacie - a więc samoobsługowo - informuje money.pl.

Biedronka rozdawała od ręki 200 zł, a po czasie 5 razy tyle. Program trafił do kosza, wiemy dlaczegoBiedronka rozdawała od ręki 200 zł, a po czasie 5 razy tyle. Program trafił do kosza, wiemy dlaczegoCzytaj dalej

- Nawiązanie współpracy z firmą Food Point i wprowadzenie automatów gastronomicznych to kolejna innowacja, jaką wprowadzamy do sklepów franczyzowych Carrefour. Nasze dotychczasowe udogodnienia, takie jak kasy samoobsługowe, Scan&Go czy click&collect spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów i zostały docenione przez naszych partnerów we franczyzie. Sklepy franczyzowe Carrefour Polska to rozpoznawalna marka i chcemy, aby proponowane przez nas innowacyjne usługi były zawsze dopasowane do lokalizacji i potrzeb konsumentów oraz budowały przewagę konkurencyjną naszej marki na rynku - powiedział Michał Florkiewicz, dyrektor sklepów convenience Carrefour Polska.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Masowe obniżki w popularnej sieciówce. Aż 3000 produktów kupisz taniej
2. Andrzej Duda wycofuje się z emerytalnych obietnic? Poszło o pieniądze"

Usługę można przetestować w ośmiu sklepach w Warszawie:
Carrefour Express Warszawa, ul. Pory 55-57,
Carrefour Express Warszawa, ul. Ukryty Raj 1,
Carrefour Express Warszawa, ul. Żaryna 2b,
Carrefour Express Warszawa, ul. Pełczyńskiego 16,
Carrefour Express Warszawa, ul. Księcia Janusza 23,
Carrefour Express Warszawa, ul. Nugat 9,
Carrefour Express Warszawa, ul. Smoleńskiego 2,
Carrefour Express Warszawa, ul. Marywilska 62.

Pochanke odchodzi z TVN. Jej miejsce zajmie popularny dziennikarz pracujący wcześniej w TVPPochanke odchodzi z TVN. Jej miejsce zajmie popularny dziennikarz pracujący wcześniej w TVPCzytaj dalej

Jak dowiadujemy się, posiłek jest wydawany po podgrzaniu parą. Proces trwa 60 sekund. W zestawie, który odbiera klient znajdują się wszystkie najpotrzebniejsze przybory - sztućce, czy serwetki. Do wyboru jest wiele rodzajów posiłków, wśród nich także typowo polskie przysmaki jak bigos, gulasz czy fasolka po bretońsku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wystarczyła chwila nieuwagi. Roczny chłopczyk wypadł z okna na 4 piętrze bloku.
  2. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię
  3. PKW podało frekwencję do południa. Wyniki, jakich nie było od dawna
  4. Dodatkowe 4 tys. zł co miesiąc do emerytury. ZUS: coraz więcej Polaków może się załapać
  5. Aż 40 tys. polskich kierowców może mówić o wielkim szczęściu. Przepisy będą dla nich dużo bardziej korzystne
  6. Najlepsza od wielu lat wiadomość z polskich lasów. Elżbieta i Tomasz przekazali piorunujące wieści
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News