Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Ciepłe posiłki w znanej sieci handlowej. Nowa usługa dla klientów
Kasper Starużyk
Kasper Starużyk 14.07.2020 02:00

Ciepłe posiłki w znanej sieci handlowej. Nowa usługa dla klientów

Carrefour z innowacyjna usługą
PxHere/CC0/zdjęcie ilustracyjne

Carrefour z innowacyjną usługą. Póki co testowo i wyłącznie w Warszawie. Usługa ma być sprawdzana pod względem zainteresowania, preferencji korzystających i wygody użytkowania. Francuska sieć sklepów szczyci się w komunikacie, że jest to zupełnie nowe podejście do sposobu podawania posiłków.

Carrefour z innowacyjną usługą

Carrefour w najnowszej usłudze oferuje możliwość zakupu ciepłych posiłków z całkowitym pominięciem czynnika ludzkiego. Rozwiązanie - jak pisze sieć w komunikacie - zapewni wysokie bezpieczeństwo, gdyż bezpośredni kontakt człowieka z żywnością jest niemalże całkowicie wykluczony. Zaczyna się to już na etapie produkcji dania w formie gotowej porcji, przez podgrzanie go na parze, a kończąc na sprzedaży w automacie - a więc samoobsługowo - informuje money.pl.

- Nawiązanie współpracy z firmą Food Point i wprowadzenie automatów gastronomicznych to kolejna innowacja, jaką wprowadzamy do sklepów franczyzowych Carrefour. Nasze dotychczasowe udogodnienia, takie jak kasy samoobsługowe, Scan&Go czy click&collect spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów i zostały docenione przez naszych partnerów we franczyzie. Sklepy franczyzowe Carrefour Polska to rozpoznawalna marka i chcemy, aby proponowane przez nas innowacyjne usługi były zawsze dopasowane do lokalizacji i potrzeb konsumentów oraz budowały przewagę konkurencyjną naszej marki na rynku - powiedział Michał Florkiewicz, dyrektor sklepów convenience Carrefour Polska.

Usługę można przetestować w ośmiu sklepach w Warszawie:Carrefour Express Warszawa, ul. Pory 55-57,Carrefour Express Warszawa, ul. Ukryty Raj 1,Carrefour Express Warszawa, ul. Żaryna 2b,Carrefour Express Warszawa, ul. Pełczyńskiego 16,Carrefour Express Warszawa, ul. Księcia Janusza 23,Carrefour Express Warszawa, ul. Nugat 9,Carrefour Express Warszawa, ul. Smoleńskiego 2,Carrefour Express Warszawa, ul. Marywilska 62.

Jak dowiadujemy się, posiłek jest wydawany po podgrzaniu parą. Proces trwa 60 sekund. W zestawie, który odbiera klient znajdują się wszystkie najpotrzebniejsze przybory - sztućce, czy serwetki. Do wyboru jest wiele rodzajów posiłków, wśród nich także typowo polskie przysmaki jak bigos, gulasz czy fasolka po bretońsku.