Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka rozda vouchery o wartości 99 zł w ramach akcji ”Kupuj Świeże Polskie Produkty”
Wiktoria Pękalak
Wiktoria Pękalak 22.03.2022 01:00

Biedronka rozda vouchery o wartości 99 zł w ramach akcji ”Kupuj Świeże Polskie Produkty”

Biedronka przygotowała fantastyczną promocję dla swoich klientów
Media/Biedronka

Biedronka bardzo pozytywnie zaskakuje swoich klientów. Niedługo będzie można dostać voucher o wartości 99 zł na zakupy. Aby go dostać, nie trzeba wcale robić wiele - wystarczą normalne zakupy.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Na czym polega promocja w Biedronce

  • Co trzeba zrobić, by otrzymać voucher

  • Kiedy będzie obowiązywała promocja

Biedronka przygotowała świetną promocję

Biedronka przygotowała dla swoich klientów niesamowitą promocję. Sieć rozda vouchery o wartości 99 zł dla wszystkich tych, którzy kupują polskie produkty.

Akcja Biedronki ”Kupuj Świeże Polskie Produkty” rusza już dzisiaj - 15 kwietnia. W ten sposób sieć chce zachęcić swoich klientów do kupowania polskich produktów i wspierania polskich producentów. Akcja potrwa aż do końca kwietnia, dlatego mamy sporo czasu na spełnienie warunków promocji, która obowiązuje w każdym sklepie Biedronki.

Biedronka zwróci Ci pieniądze

Każda osoba z kartą Moja Biedronka, która w czasie trwania promocji wyda łącznie 499 złotych na świeże polskie produkty, otrzyma voucher na zakupy w wysokości 99 zł, którym będzie można zapłacić za zakupy w maju.

Promocja Biedronki dotyczy mięsa, ryb, owoców i warzyw. Suma, jaką wydamy na polskie produkty, będzie zapisywała się na karcie Moja Biedronka oraz zostanie wydrukowana na paragonach.

Voucher Biedronki o wartości 99 zł będzie można wykorzystać już w maju. Zniżka będzie obowiązywała na wszystkie produkty z wyjątkiem: alkoholu, papierosów, produktów żywienia początkowego, doładowania kart i usług.

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz interesujące zdjęcia lub filmik? Podziel się z nami wysyłając na [email protected]

Tagi: