BiznesINFO.pl

Media/Biedronka

Biedronka rozda vouchery o wartości 99 zł w ramach akcji ”Kupuj Świeże Polskie Produkty”

22 Marca 2022

Autor tekstu:

Wiktoria Pękalak

Biedronka bardzo pozytywnie zaskakuje swoich klientów. Niedługo będzie można dostać voucher o wartości 99 zł na zakupy. Aby go dostać, nie trzeba wcale robić wiele - wystarczą normalne zakupy.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Na czym polega promocja w Biedronce

  • Co trzeba zrobić, by otrzymać voucher

  • Kiedy będzie obowiązywała promocja

Biedronka przygotowała świetną promocję

Biedronka przygotowała dla swoich klientów niesamowitą promocję. Sieć rozda vouchery o wartości 99 zł dla wszystkich tych, którzy kupują polskie produkty.

Akcja Biedronki ”Kupuj Świeże Polskie Produkty” rusza już dzisiaj - 15 kwietnia. W ten sposób sieć chce zachęcić swoich klientów do kupowania polskich produktów i wspierania polskich producentów. Akcja potrwa aż do końca kwietnia, dlatego mamy sporo czasu na spełnienie warunków promocji, która obowiązuje w każdym sklepie Biedronki.

Biedronka zwróci Ci pieniądze

Każda osoba z kartą Moja Biedronka, która w czasie trwania promocji wyda łącznie 499 złotych na świeże polskie produkty, otrzyma voucher na zakupy w wysokości 99 zł, którym będzie można zapłacić za zakupy w maju.

Promocja Biedronki dotyczy mięsa, ryb, owoców i warzyw. Suma, jaką wydamy na polskie produkty, będzie zapisywała się na karcie Moja Biedronka oraz zostanie wydrukowana na paragonach.

Voucher Biedronki o wartości 99 zł będzie można wykorzystać już w maju. Zniżka będzie obowiązywała na wszystkie produkty z wyjątkiem: alkoholu, papierosów, produktów żywienia początkowego, doładowania kart i usług.

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz interesujące zdjęcia lub filmik? Podziel się z nami wysyłając na [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Handel

Handel potrzebuje tysięcy rąk do pracy na wakacje. Niektórzy mogą liczyć na nocleg i wyżywienie
Czytaj więcej >

Finanse

Od przyszłego roku zmiany w obrocie gotówkowym. Będą nowe limity płatności
Czytaj więcej >

Finanse

Dzięki polskiej firmie zapłacisz "na piękne oczy". Do sklepu już nie tylko bez portfela, ale nawet bez smartfona i zegarka
Czytaj więcej >

Handel

Makłowicz rusza z nowym biznesem. Może zarobić na tym krocie
Czytaj więcej >

Handel

Sklepy idą na wojnę z nieuczciwymi klientami. Stoiska i kasy pod obserwacją
Czytaj więcej >

Handel

Allegro z nowościami. Czeka nas wiele ułatwień, ale niestety będą też dodatkowe opłaty
Czytaj więcej >
Wiktoria Pękalak

Redaktor Biznesinfo. Absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, student filozofii. Wcześniej w miesięczniku "Teatr". Niestrudzenie projektuje zasadę ekwiwalencji z osi odbioru na oś kombinacji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]