BiznesINFO.pl
Biedronka rozda prawie 30 piw

Biznes Info

Biedronka oszalała. Sieć rozda 28 sztuk na osobę

31 Maja 2021

Autor tekstu:

Radosław Święcki

Udostępnij:

Powiedzieć, że to atrakcyjna oferta dla miłośników piwa to nic nie powiedzieć. Tuż przed długim weekendem - począwszy od dziś - Biedronka oferuje klientom promocję za sprawą której będzie można otrzymać gratis aż 28 piw. Sprawdźcie szczegóły oferty.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Biedronka oferuje 28 piw za darmo

  • Jakie są szczegóły oferty

  • W jakich dniach obowiązuje promocja

Biedronka rozda aż 28 piw

Biedronka postanowiła wykorzystać nadchodzący długi weekend do zaproponowania oferty, która z pewnością miłośników piwa, ale też tych, którzy być może na co dzień piwoszami nie są, ale planują w wolnych dniach większą imprezę na której czegoś do picia nie może zabraknąć.

Biedronka w dniach poprzedzających długi weekend oferuje promocję za sprawą której będzie można otrzymać za darmo niemal 30 piw. Jak to możliwe? Szczegóły oferty opisujemy poniżej. 

Promocja wystartowała 31 maja, czyli dziś. Posiadacze karty Moja Biedronka przy zakupie 9 butelek piwa Hopfe, mogą otrzymać kolejnych 9 piw tej marki gratis. Podobnie będzie jutro, tyle, że w przypadku piwa Hardmade.  Natomiast w środę, czyli w ostatnim dniu promocji, trzeba kupić 10 butelek Carlsberga, by otrzymać tyle samo za darmo. 

Jak łatwo policzyć, w ciągu trzech dni można otrzymać gratis 28 piw. Biedronka przypomina w komunikacie prasowym, że maksymalny dzienny limit darmowych piw wynosi dziś i jutro - 9 sztuk, zaś w środę będzie to 10 sztuk. 

Sieć zwraca uwagę, że z promocji można skorzystać tylko raz dziennie. Rabat na piwo przysługuje po zeskanowaniu przy kasie ważnej karty Moja Biedronka.

 - W ciągu trzech kolejnych dni dajemy naszym klientom szansę na skorzystanie ze świetnej promocji. Każdego dnia można otrzymać piwo butelkowe innego rodzaju - podkreśla cytowana w komunikacie Marta Walkiewicz, kupiec w sieci Biedronka, odpowiedzialna za kategorię piw.

Biedronka kusi przez 3 dni

Promocja na piwo trwa od dziś do środy 2 czerwca. Z kolei dzień później rozpocznie się długi weekend w związku z Bożym Ciałem. Czterema dniami wolnymi będą mogli cieszyć się ci, którzy wzięli urlop w piątek 4 czerwca.

Nadchodzący długi weekend cieszy szczególnie, gdyż będzie to pierwszy od dłuższego czasu taki weekend bez obostrzeń wprowadzonych w związku z pandemią, dzięki czemu możliwe będą np. dłuższe wypady poza miejsce zamieszkania.

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz interesujące zdjęcia lub filmik? Podziel się z nami wysyłając na redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Zinu

Handel

Ofensywa Zinu. Otwarto drugi bezobsługowy sklep firmy, ma mieć koncesję na alkohol

Czytaj więcej >
Biedronka zaszczepi pracowników

Handel

Biedronka zabiera się za szczepienie swoich pracowników. Inne wielkie sieci też mają dołączyć

Czytaj więcej >
fot. pixabay/pascalkoenig

Handel

HalfPrice ma być wielkim sukcesem. CCC rzuca wyzwanie TK Maxx

Czytaj więcej >
Marek Bazak/EAST NEWS

Handel

Regionalne pieczywo w Lidlu. Sieć nawiązała współpracę z miejscowymi dostawcami

Czytaj więcej >
Audi przejęcie akcji

Handel

Audi może wkrótce zmienić właściciela. Jeden z koncernów chce wykupić wszystkie akcje niemieckiego giganta

Czytaj więcej >
Lidl obniży ceny części produktów

Handel

Lidl wprowadza zmiany cen w związku z innymi stawkami VAT. Sieć już poinformowała klientów

Czytaj więcej >