By Henryk Borawski - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=30483512
By Henryk Borawski - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=30483512
Autor Stanisław Węgrowski - 19 Maja 2020

Wielkie zmiany w Biedronce, klienci mocno zaskoczeni. Wprowadzili już w 113 sklepach, mogą także w twojej okolicy

Biedronka wyposaża swoje sklepy w tradycyjne lady z mięsem. Na koniec stycznia tego roku lady na mięso działały w 113 sklepach spośród ponad 3 tys. lokali sieci Biedronka - informuje portal wiadomoscihandlowe.pl.

Biedronka dalej wprowadza lady mięsne

Lady na mięso są wdrażane w kolejnych sklepach portugalskiej sieci. Co ciekawe, rozwiązanie było już kiedyś wprowadzane w niektórych dyskontach sieci Biedronka, w 2014 roku. Jednak wtedy pomysł się nie sprawdził. Obniżenie sprzedaży mięsa paczkowanego było wyjątkowo niekorzystne dla sieci, dlatego zdecydowano o rezygnacji z lad.

Ale od jakiegoś czasu Biedronka znów zaczęła inwestować w lady i wygląda na to, że rozwiązanie przynosi efekty. W październiku 2019 roku sieć ogłosiła, że do modernizowanych sklepów będą wprowadzane lady mięsne.

Ile zarabiają Polacy? Znamy już Ile zarabiają Polacy? Znamy już "granicę bogactwa", GUS podaje konkretną kwotęCzytaj dalej

W których Biedronkach znajdują się lady z mięsem?

Jak podaje serwis wiadomoscihandlowe.pl, najwięcej sklepów Biedronka z ladami mięsnymi aktualnie mieści się w Warszawie (10 sklepów) i Wrocławiu (4 placówki). Biedronka chce postawić na lady z mięsem także w mniejszych miejscowościach oraz wsiach, m.in. Sędziszowie Małopolskim, Unisławiu czy Twarogu.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd właśnie wprowadził 4 bardzo ważne zmiany dot. emerytur. Tarcze antykryzysowe rządu kryją nowe przepisy
2. Nagle Jacek Kurski usunął tweeta. Niewyobrażalne tłumaczenia, sytuacja jakiej nie było

Na ladach mięsnych w sklepach Biedronka można zakupić nie tylko mięso, ale również sery krojone. Sieć dalej zamierza sprzedawać też wędliny i mięso paczkowane, które nadal będzie można znaleźć w sklepowych lodówkach.

Coraz więcej sklepów Biedronka z ladami

Serwis podaje, że lady są montowane w nowych sklepach i tych, które przechodzą modernizację. Wielkość lady zależy o powierzchni sklepu. Lada może mieć od 6 do nawet 20 metrów. Liczba produktów jest dostosowana do danego sklepu i zainteresowania konsumentów.

Najdroższe koty świata. Miłość do tych futrzaków wymaga sporego portfelaNajdroższe koty świata. Miłość do tych futrzaków wymaga sporego portfelaCzytaj dalej

W zeszłym roku lady mięsne działały tylko w 25 sklepach sieci Biedronka w Polsce, a w tym pięciu w Warszawie. Na ten moment lady funkcjonują w 113 placówkach sieci, a rozwiązania można się spodziewać w kolejnych sklepach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Śmiertelny wypadek pod Warszawą. Ciężarówka potrąciła mężczyznę, nie udało się go uratować
  2. Ogromna zmiana w wypłacie pieniędzy. Przy bankomacie możecie się zdziwić. Klienci są już wściekli
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Możliwe wielkie zmiany w urlopach. Polacy mają powód do złości
Emilewicz ujawniła dwie kluczowe daty. Pierwsza dotyczy otwarcia granic, druga jest jeszcze ważniejszaEmilewicz ujawniła dwie kluczowe daty. Pierwsza dotyczy otwarcia granic, druga jest jeszcze ważniejszaCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News