BiznesINFO.pl
biznes-info-640x433

Biznesinfo.pl

Biedronka, Lidl i zmiany w godzinach otwarcia. Oto kiedy będziecie mogli zrobić zakupy

15 Kwietnia 2020

Autor tekstu:

Radosław Święcki

Udostępnij:

Biedronka i Lidl w okresie przedświątecznym otwarte były przez całą dobę. Teraz sieci handlowe wracają do wcześniejszego trybu pracy. W jakich godzinach będziemy mogli zrobić zakupy?

Biedronka zmienia godziny otwarcia

Biedronka i Lidl w okresie poprzedzającym Wielkanoc otwarte były przez całą dobę. Od wtorku 14 kwietnia sieci handlowe wracają do wcześniejszego trybu pracy. I tak Biedronka będzie teraz czynna w godzinach 6.00 – 24.00. W niektórych placówkach nadal jednak będzie możliwość zrobienia zakupów przez całą dobę.

Podobne godziny otwarcia obowiązują w Lidlu.

- Mamy otwarte do północy! Godziny otwarcia naszych sklepów to 6:00–24:00. Wybrane sklepy są otwarte całodobowo, ale w godzinach od 3:00 do 4:00 jest przerwa techniczna, a sklep jest zamknięty – informuje sieć.

Z kolei sklepy sieci Kaufland czynne są w godzinach 7.00-22.00, zaś placówki Netto w godzinach 7.00-21.00. Od 6.30 do 23.00 będą natomiast czynne sklepy sieci Carrefour.

Można kupować online

W ostatnim czasie – jak przypomina portal Gazeta.pl – niektóre placówki handlowe wprowadziły możliwość zrobienia zakupów drogą online. Kaufland wprowadził opcję sprzedaży gotowych zestawów, w których znajdują się podstawowe produkty spożywcze oraz artykuły higieniczne. Biedronka i Carrefour podjęły natomiast współpracę z aplikacją Glovo, dzięki której mieszkańcy wybranych miast (m.in. Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław) mają możliwość zamówienia zakupów z dostawą do domów.

– Rozpoczęcie współpracy Carrefour Polska z Glovo przypada na wyjątkowy okres, w którym nasza ambicja szybkiego i skutecznego odpowiadania na potrzeby współczesnych konsumentów nabiera nowego wymiaru i staje się naszym obowiązkiem – tłumaczył Michał Sacha, dyrektor marketingu, digital, IT, e-commerce i usług finansowych w Carrefour Polska, dodając, że współpraca z Glovo poszerza możliwość korzystania z oferty Carrefour bez konieczności wychodzenia z domu.

Radosław Święcki

Redaktor Biznesinfo. Absolwent dziennikarstwa na UW. Wielbiciel politycznych biografii i zagranicznych stacji radiowych (zwłaszcza w językach, których nie rozumiem). Przed BiznesInfo związany z B2-biznes.pl, Forum Samorządowe i Magazynem THINKTANK.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Fot. Jakub Kaminski/East News, Warszawa, 02.04.2021. Napad na bankomat przy supermarkecie Tesco przy ul. Estrady. Do wyrwania bankomatu sprawcy uzyli koparki skradzionej z pobliskiej budowy.

Handel

Netto od listopada znacznie większe. Przejmie sklepy po Tesco

Czytaj więcej >
Podpis dokumentu

Handel

Jak ustrzec się przed kombinacjami deweloperów? Ekspert tłumaczy

Czytaj więcej >
materiały partnera

Handel

Zapowiedź Forum Rozwoju Branży Konopnej. Warszawa, 26 sierpnia

Czytaj więcej >
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 05.01.2019. n/z Kurier dorecza przesylke.

Handel

Artykuły zoologiczne z rekordową sprzedażą. Zwłaszcza przez internet

Czytaj więcej >
Nanushki, Lena i Tomek

Handel

Produkują i projektują wyłącznie w Polsce. Nanushki z nietypową metodą na sukces

Czytaj więcej >
DM Drogerie Markt wchodzą do Polski

Handel

DM drogerie wchodzą do Polski. Wiemy jak idą przygotowania [TYLKO U NAS]

Czytaj więcej >