Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka, Lidl i zmiany w godzinach otwarcia. Oto kiedy będziecie mogli zrobić zakupy
Radosław Święcki
Radosław Święcki 15.04.2020 02:00

Biedronka, Lidl i zmiany w godzinach otwarcia. Oto kiedy będziecie mogli zrobić zakupy

biznes-info-640x433
Biznesinfo.pl

Biedronka zmienia godziny otwarcia

Biedronka i Lidl w okresie poprzedzającym Wielkanoc otwarte były przez całą dobę. Od wtorku 14 kwietnia sieci handlowe wracają do wcześniejszego trybu pracy. I tak Biedronka będzie teraz czynna w godzinach 6.00 – 24.00. W niektórych placówkach nadal jednak będzie możliwość zrobienia zakupów przez całą dobę.

Podobne godziny otwarcia obowiązują w Lidlu.

- Mamy otwarte do północy! Godziny otwarcia naszych sklepów to 6:00–24:00. Wybrane sklepy są otwarte całodobowo, ale w godzinach od 3:00 do 4:00 jest przerwa techniczna, a sklep jest zamknięty – informuje sieć.

Z kolei sklepy sieci Kaufland czynne są w godzinach 7.00-22.00, zaś placówki Netto w godzinach 7.00-21.00. Od 6.30 do 23.00 będą natomiast czynne sklepy sieci Carrefour.

Można kupować online

W ostatnim czasie – jak przypomina portal Gazeta.pl – niektóre placówki handlowe wprowadziły możliwość zrobienia zakupów drogą online. Kaufland wprowadził opcję sprzedaży gotowych zestawów, w których znajdują się podstawowe produkty spożywcze oraz artykuły higieniczne. Biedronka i Carrefour podjęły natomiast współpracę z aplikacją Glovo, dzięki której mieszkańcy wybranych miast (m.in. Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław) mają możliwość zamówienia zakupów z dostawą do domów.

– Rozpoczęcie współpracy Carrefour Polska z Glovo przypada na wyjątkowy okres, w którym nasza ambicja szybkiego i skutecznego odpowiadania na potrzeby współczesnych konsumentów nabiera nowego wymiaru i staje się naszym obowiązkiem – tłumaczył Michał Sacha, dyrektor marketingu, digital, IT, e-commerce i usług finansowych w Carrefour Polska, dodając, że współpraca z Glovo poszerza możliwość korzystania z oferty Carrefour bez konieczności wychodzenia z domu.

Tagi: Biedronka Lidl