Biedronka zmienia stroje swoich pracowników
wikimedia/Henryk Borawski
Autor Radosław Święcki - 9 Czerwca 2020

Wielkie zmiany w Biedronce, na zakupach aż się zdziwisz. Sieć całkowicie zmienia jeden z najważniejszych elementów

Trudno w to uwierzyć, jeszcze trudniej będzie się przyzwyczaić, ale już niebawem nie zobaczymy w Biedronce elementu, który towarzyszył sieciówce całe lata. Zaskoczeni będą przede wszystkim klienci, którzy niczego się nie spodziewają. Dlatego zamiast się naciąć na niespodziankę, a czasami nawet zakłopotanie, już tłumaczymy, co takiego zmienia Biedronka.

Biedronka usuwa zielone uniformy

Biedronka – jak informują wiadomoscihandlowe.pl – zamierza wyposażyć w nowe stroje zarówno kasjerów, jak i kierowników sklepów i ich zastępców. Słynne zielone uniformy zastąpi wkrótce czerń, czerwień i antracyt. Nowe stroje zostały już przetestowane w sklepach sieci w Wyszkowie i Białymstoku, a w minionym tygodniu pojawiły się również w jednym ze sklepów w Warszawie. W kolejnych dniach i tygodniach trafiać będą do kolejnych punktów handlowych.

- Zmiana uniformów wprowadzana będzie do wszystkich sklepów naszej sieci stopniowo już latem tego roku – informuje cytowane przez portal biuro prasowe Biedronki.

Najdziwniejsze podatki w dawnej Polsce. Ogonowe i nie tylkoNajdziwniejsze podatki w dawnej Polsce. Ogonowe i nie tylkoCzytaj dalej

Stopniowa zmiana wynika z faktu, że zamiana strojów nie może dokonać się z dnia na dzień ze względu na gigantyczną skalę działalności sieci. Wiadomoscihandlowe.pl przypominają, że w Polsce funkcjonuje ponad 3000 dyskontów, zatrudniających ok. 68 tys. osób.

- Biedronka wciąż zmienia się dla swoich klientów i pracowników. Dotyczy to nie tylko asortymentu i samych sklepów sieci, ale i strojów dla pracowników – wyjaśniają przedstawiciele biura prasowego Biedronki.

Spadek po rodzicach z okropnym długiem. Jest prosty sposób, by tego uniknąćSpadek po rodzicach z okropnym długiem. Jest prosty sposób, by tego uniknąćCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd właśnie wprowadził 4 bardzo ważne zmiany dot. emerytur. Tarcze antykryzysowe rządu kryją nowe przepisy
2. Monika Olejnik nie musiała nawet się odzywać. Ostra kłótnia w "Kropce nad i" między politykami

Zmiana kolorystyki ubrań

- Zmianie uległa przede wszystkim kolorystyka ubrań, dostosowana do kolorów marki i wyglądu jej sklepów. W skrócie: żegnamy soczystą zieleń. Teraz wykonane z materiałów wysokiej jakości koszulki i koszule są więc czarne, czerwone i antracytowe. Nowością jest też to, że kierownicy placówek będą nosić eleganckie zapinane koszule, a zastępcy kierowników dostaną antracytowe koszulki polo – dodają.

Coraz więcej osób skazanych na emeryturę niższą od minimalnej. Są ofiarami jednej sprawyCoraz więcej osób skazanych na emeryturę niższą od minimalnej. Są ofiarami jednej sprawyCzytaj dalej

Z informacji portalu wynika, że Biedronka przymierzała się do zmiany strojów pracowników już dwa lata temu. Pracownicy sieci udostępnili zdjęcia kilku wariantów ubrań, które do nich wtedy trafiły. Były to koszule w kolorach czerwonym, szarym i ciemnoszarym (w zależności od stanowiska pracownika). Jednak sieć nie przystąpiła wówczas do testów uniformów w sklepach. Ostatecznie pilotaż nastąpił w tym roku i użyto w nim innych strojów.

- Wszyscy zatrudnieni w sklepach otrzymają zestawy, w skład których wchodzić będą: koszulki polo (bądź koszule dla kierowników), czerwone bezrękawniki z membraną, rozpinane bluzy i czarne fartuchy z biedronkowymi kropkami. Co ważne, na życzenie zatrudnionych w Biedronce pań komplety będą w dwóch wersjach: damskiej i męskiej – tłumaczy – cytowane przez portal – biuro prasowe sieci.

Warto podkreślić, że na nowych strojach nie znajdziemy nazwy sieci na jej logotypie. Zdaniem biura prasowego Biedronki sam owad gwarantuje jej rozpoznawalność. Przypomnijmy, że zmiana uniformów pracowników sieci Biedronka dokona się latem tego roku.

Biedronka nowe uniformy

źródło: materiały prasowe Biedronki

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wbrew pozorom na zdjęciu są dwa koty, ale tylko nieliczni potrafią je zauważyć. 3/4 osób wymięka po 5 minutach
  2. Zakrwawiona kobieta leżała w śmietniku. Chwilę wcześniej urodziła dziecko. Straszne
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Kontrole w Boże Ciało. Nie masz ważnego przedmiotu w samochodzie? Możliwe wysokie mandaty
W maju sprzedaż nowych aut już wzrosła. Polacy mają nowy ulubiony model samochoduW maju sprzedaż nowych aut już wzrosła. Polacy mają nowy ulubiony model samochoduCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News