Beata Szydło
Wikipedia/P. Tracz / KPRM
Autor Paulina Musianek - 19 Sierpnia 2019

Beata Szydło spowodowała kolizję w Krakowie. Została ukarana

Beata Szydło była sprawczynią kolizji w centrum Krakowa, pod domem handlowym Jubilat. Auto drugiego uczestnika kolizji nadaje się tylko do kasacji.

Beata Szydło wyjechała z drogi podporządkowanej

Beata szydło spowodowała kolizję przed północą niedaleko domu handlowego Jubilat znajdującego się przy alei Zygmunta Krasińskiego w Krakowie, jak poinformował dziennikarz RMF FM Marek Balawajder. Auto prowadzone przez europosłankę Beatę Szydło miało niespodziewanie wyjechać z drogi podporządkowanej.

Kierowca drugiego pojazdu biorącego udział w kolizji, samochodu dostawczego oznajmił reporterom TVN24, że kiedy jechał od strony mostu, zauważył, że "na warunkowym zielonym świetle" do ruchu - z ulicy podporządkowanej - włączył się samochód, który zamiast skręcić na prawy pas, wjechał od razu na lewy. Kierowca vana nie miał szans na wyhamowanie.

Uderzyłem prawym przednim bokiem w kierowcę i odbiło mnie na latarnię. Cudem się schyliłem i tylko kolano rozciąłem - mówił kierowca.

Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzyResort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzyCzytaj dalej

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, dwa wozy straży pożarnej i ambulans. Samochód dostawczy w wyniku zderzenia nadaje się tylko do kasacji.

Beata Szydło została ukarana

Była premier została ukarana mandatem w wysokości 450 złotych oraz sześcioma punktami karnymi. Kierująca przyjęła mandat. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi, mężczyzna musiał mieć opatrzoną nogę, Beata Szydło czuje się dobrze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę
  2. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągnięcie
  3. 300 plus na wyprawkę do szkoły. Do kiedy składać wnioski?
  4. Wakacje nad Bałtykiem drogie jak na Tureckiej Riwierze

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News