Andrzej Duda wpis na Twitterze
Instagram.com prezydent_pl
Autor Konrad Karpiuk - 10 Października 2020

Jeden komentarz prezydenta Dudy wywołał falę wpisów i reakcji. Wystarczyło jedno słowo

Andrzej Duda kompletnie zaskoczył w swoich mediach społecznościowych. Nikt się nie spodziewał tego typu wpisu po prezydencie, wystarczyło jedno słowo aby wywołać błyskawiczną reakcje internautów.

Andrzej Duda w ogniu krytyki, wystarczyło jedno słowo

Andrzej Duda odpowiedział na pytanie internautki, która wstawiła zdjęcie oposa i zapytała "Co to za zwierzątko? Ktoś wie?". Chyba nie mogła się spodziewać, że odpowiedzi udzieli jej sam prezydent RP, odpisując krótko i zwięźle "Opos". Okazało się, że to małe, sympatyczne zwierzątko i odpowiedź prezydenta wystarczyły, aby wywołać prawdziwą, medialną burzę.

Tweet Andrzeja Dudy polubiło 3,9 tys. użytkowników i 1,3 tys. go skomentowało. Wśród osób, które komentowały byli zarówno internauci, jak i posłowie opozycji, czy dziennikarze. Na prezydenta wylała się fala krytyki, atakowano go za umniejszanie powagi prezydenta i niezajmowanie się sprawami państwa. Szczególnie w momencie, gdy druga fala pandemii jest w natarciu.

Godziny dla seniorów już pewne. Podjęto decyzję ws. godzin otwarcia w sklepachGodziny dla seniorów już pewne. Podjęto decyzję ws. godzin otwarcia w sklepachCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. ZUS masowo sprawdza zwolnienia lekarskie. Już 143 tys. kontroli, lepiej uważaj na L4
2. Minister Zdrowia o wprowadzeniu nowych obostrzeń. Gdzie mogą się pojawić?
3. Przełom w badaniach nad koronawirusem. Osoby po pospolitej infekcji mogą być odporniejsze

Opozycja krytykuje prezydenta

- Panie Prezydencie, wiem, że już po wyborach, rekonstrukcji i pan taki zrelaksowany, ale czy jak już skończy pan przeglądać oposy na Twitterze, to możemy prosić o tę Radę Bezpieczeństwa Narodowego? Wie pan, epidemia, zapaść ochrony zdrowia, takie tam drobnostki (nie) czekają - pisał na Twitterze senator Koalicji Obywatelskiej, Krzysztof Brejza.

- Panie Prezydencie, wiem, że już po wyborach, rekonstrukcji i pan taki zrelaksowany, ale czy jak już skończy pan przeglądać oposy na Twitterze, to możemy prosić o tę Radę Bezpieczeństwa Narodowego? Wie pan, epidemia, zapaść ochrony zdrowia, takie tam drobnostki (nie) czekają - komentowała posłanka Agnieszka Dziemianowicz-Bąk z Lewicy nawiązując do postulatów opozycji.

Od jakiegoś czasu opozycjoniści domagają się od prezydenta zwołania Rady Bezpieczeństwa Narodowego ze względu na narastającą liczbę zakażeń. Jak wskazuje Wirtualna Polska, to nie pierwszy raz, gdy Andrzej Duda został skrytykowany za wpisy w mediach społecznościowych. Gdy niedawno pogratulował sukcesu polskiej tenisiście Idzie Świątek, zarzucano mu, że nie zajmuje się pandemią koronawirusa.

Andrzej Duda

Lidl bez polskich dostawców. Wśród artykułów przemysłowych brak produktów z PolskiLidl bez polskich dostawców. Wśród artykułów przemysłowych brak produktów z PolskiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 1500 plus dla tysięcy Polek i Polaków? Teraz to możliwe, ujawniono warunki
  2. Zamawiasz przejazdy przez aplikacje? Dziś wszystko się zmieni, wielu będzie niezadowolonych
  3. 9,78 litra na głowę. W Polsce padł absolutnie historyczny rekord
  4. Mandatów za brak maseczki idą już w tysiące. Policja podała liczby, dane porażają
  5. Paczkę na poczcie odbierzesz bez kolejki. Jest konkretny sposób
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Motocyklista z ogromną siłą uderzył w samochód osobowy

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News