Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Znów padła szóstka w Lotto. Znamy wyniki ostatniego losowania
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 25.02.2024 12:38

Znów padła szóstka w Lotto. Znamy wyniki ostatniego losowania

Lotto
Jakub Kaminski/East News

Trafienie “szóstki” w Lotto to marzenie wielu Polaków. W sobotnim losowaniu szczęście uśmiechnęło się do jednego z graczy i zgarnął pokaźną sumę. Wiadomo, jakie liczby padły podczas ostatniego losowania. Przedstawiamy szczegóły.

Zasady losowania Lotto

Gry liczbowe organizowane przez Totalizator Sportowy już od wielu lat cieszą się ogromną popularnością wśród Polaków. Za jeden zakład Lotto trzeba zapłacić 3 zł, a następnie wytypować 6 z 49 liczb. Można wybrać je samodzielnie lub zrobić to za pomocą metody na chybił trafił. Lotto Plus to dodatkowa szansa na zgarnięcie fortuny. Wystarczy, że dopłacimy złotówkę i mamy szansę na wygraną w wysokości miliona złotych. W Lotto Plus kwota ta jest stała i nie występują kumulacje.

Zwrot VAT za gaz jest możliwy. Kto może go otrzymać?

Znamy wyniki ostatniego losowania Lotto

Ostatnie losowanie Lotto odbyło się w sobotę, 24 lutego. Tego dnia szczęśliwe okazały się być następujące liczby: 4, 10, 13, 21, 22 oraz 49. Jeśli chodzi o Lotto Plus, to wylosowane zostały liczby: 6, 15, 26, 28, 36 i 43. Warto wspomnieć, że losowania lotto odbywają się w każdy wtorek, czwartek oraz sobotę. 

Zobacz także: Ponowne przeliczenie emerytury. Seniorzy mogą sporo na tym zyskać

Szczęśliwiec zgarnął ogromną sumę

W sobotę, 24 lutego szczęście uśmiechnęło się do jednego z graczy, któremu udało się wytypować poprawnie wszystkie sześć liczb. Polak dołączył do grona milionerów i z pewnością zapamięta ten dzień na długo. Główna wygrana wynosiła dokładnie 8 175 894,50 złotych. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że wszystkie nagrody większe niż 2280 złotych są pomniejszane o podatek w wysokości 10 procent. Jeśli chodzi o Lotto Plus, to tego dnia nikomu nie udało się trafić “szóstki”.